Menu

Instagram pro Android – “Je lepší, než pro iOS”, říká spoluzakladatel

Spoluzakladatel Instagramu Kevin Systrom zveřejnil několik málo informací o nadcházejícím vydání aplikace Instagram pro Android. Kevin Systrom stručně Instagram představil na SXSW, ale naznačil, že aplikace není zcela připravena, a také poznamenal, že v některých ohledech je aplikace pro Android lepší, než pro iOS.

Instagram

Instagram se ukázal být jako úctyhodná sociální služba. V poslední době totiž dosahuje 27 milionů registrovaných uživatelů. Určitě bude zajímavé sledovat, jak lidé zareagují na uvedení oficiální Android aplikaci.

O co vlastně jde? Instagram je aplikace pro platformu iOS (nyní už i pro Android), která umožňuje sdílení fotografií. Na fotografie můžete aplikovat řadu odlišných filtrů. Aplikace také umožňuje tyto fotky jednoduše sdílet na sociální služby, jako je Facebook, Twitter apod. Projekt Instagram založili Kevin Systrom a Mike Krieger.

Zdroj: Androidpolice.com

 

Komentáře

Young

Young

12.3.2012 12:41

O co jde?:-)

...No...Name...

...No...Name...

12.3.2012 12:43

Řekl bych že něco jako Facebook/Twitter/G+ ale jen o fotkách :) Z iOs jsem na to slyšel jen chválu, takže se na to opravdu těším.

bestak

bestak

12.3.2012 13:51

Udajne už existuje beta verze, ale testují jen někteří vybrani uživatele, kteří ale nesmí zveřejňovat screenshoty.

Vstepik

Štěpán Víteček 0

12.3.2012 14:36

Informace o aplikaci doplněny. Omlouvám se, byla to moje “redaktorská” minela ;-)

ha

ha

12.3.2012 14:59

moc se na to těším..zatim používam lightbox a nestěžuju si ale na upravu fotek bych zvolil něco jiného..a určitě z těch 300 000 000++ zařízení si to někdo stáhne :D

RSS (komentáře k článku)