Humble Bundle pro Android opět útočí!

The Humble Bundle with Android 6  pay what you want and help charity

Kristovy rány, kde na to pořád máme brát peníze? Je tomu sotva pár dnů, co jsme nadšeně informovali o nejnovějším Humble Bundle se hrou Anomaly v čele a už je tu další balík, který chce vytáhnout peníze z vašich kapes (nebo spíše z bankovního konta).

Humble Bundle with Android 6 je názvem nového balíčku her, který si můžete zakoupit za cenu, kterou si sami zvolíte. Navíc pak ještě můžete rozhodnout, kolik peněz dostanou vývojáři, kolik charita a zda zanecháte dýško pro projekt Humble Bundle.

The Humble Bundle with Android 6  pay what you want and help charity

Tentokrát se nám sešly dost rozdílné kousky, avšak nad celou nabídku se tyčí dva skvělé projekty – Broken Sword Director’s Cut je geniální adventurou, jednou z nejlepších, kterou si na Androidu můžete zahrát a Frozen Synapse, který připomene dávné časy starých Rainbow Six. Je totiž o pečlivém plánování a taktice. Tyto tituly dostanete pouze, pokud zaplatíte více než průměrnou částku za celý bundle. Ta se momentálně pohybuje kolem 4,7 USD.

Za necelých pět dolarů pak kromě dvou výše zmíněných titulů dostanete ještě hry Aquaria, Fractal, Organ Trail, Stealth Bastard a Pulse – plus soundtracky ve formátu MP3 a Flac. Některé z her si můžete aktivovat i na Steamu a zahrát si je na PC. Pokud byste si všechny hry chtěli koupit separátně, vyšly by vás skoro na sto dolarů.

 

Humble Bundle With Android 6

Humble Bundle With Android 6

 

Zdroj: Humble Bundle

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)