Menu

HTC už nebude k novým telefonům přibalovat sluchátka Beats Audio

Minulý rok společnost HTC odkoupila za 5 miliard Kč 51% podíl v Beats Audio. V té době mělo HTC velké plány. Kromě toho, že k zařízením přibalovalo sluchátka Beats Audio, do samotných telefonů integrovalo i vylepšení v podobě speciálního ekvalizéru. Výkonný ředitel HTC, Martin Fichter, řekl, že se k zařízením již sluchátka Beats Audio dodávat nebudou, jelikož sluchátka neměla takový vliv při vybíraní telefonu a uživatelé je nepoužívali. V telefonech upravený software nadále zůstane. Sluchátka si ale budete muset zakoupit samostatně.

Zdroj: Pocketnow.com

 

Komentáře

ic

ic

7.4.2012 16:06

To je škoda… já jsem zrovna z těch zákazníků pro kterého by kvalitní sluchátka k mobilu byly důležité a při rozhodování by HTCčku pomohly, ale když to tak ostatní nemají… co už.

Tom

Tom

7.4.2012 16:51

Měl jsem možnost vyzkoušet sluchátka Beats k HTC Sensation XL. Nevím jak ostatním, ale mně to z nich kvalitní rozhodně nepřipadalo (ale je pravda, že jsem asi náročnější než většina).

Ohledně toho ekvalizéru. Mám něco takovýho v notebooku od HP (jakási spolupráce s Beats, mám to logo na repráku a na rámečku displeje). Výsledek? S tím ekvalizérem se ta hudba nedá poslouchat, bolí mě z toho hlava, radši ho obcházím (ve Foobaru vybírám zařízení, které není tím ekvalizérem ovlivňěno).

Z mých zkušeností je “spolupráce s Beats” jen blbej markentingovej trik.

Jiras

Jiras

7.4.2012 17:31

Tyhle “cool” “technologie” stejně spočívají jen v tom, že se zesílí nízké frekvence, někdo tomu říká “ohulit basy”. Reálně to je hnus. Jestli chtějí lepší zvuk z mobilu, tak jedině použít lepší chip.

Tom

Tom

7.4.2012 17:39

Jiras: přesně tak.

A ve spojení nahrávek s “loudness war” se to nedá poslouchat.

gammer

gammer

7.4.2012 18:17

tak nevym jak vy ale ted zkoušim sense 4.0 s beast + obyč sluchatka a vysledek je prekvapyvě dobry. Jinak měl jsem nainstalovany eqvalizer na CM9 a taky si nestežuju. A ktěm sluchatkum co jsou u Sensation XL je hnus, zkuste vyskoušet vyžší řadu v datartu je maj asi za 4,500 kč. Používám HTC desire S

FreeCode

FreeCode

7.4.2012 18:49

pokud bude cena telefonů bez sluchátek BA alespoň o 200kč menší tak je to krok správným směrem přeci jen Koss jsou Koss :)

Jirky

Jirky

7.4.2012 19:20

Beats sluchatka z datartu za 4.500kc? To si fakt nekdo kupuje?

BrcixX

BrcixX

7.4.2012 21:26

Teda ja mam HTC Sensation a dostat k nemu tato sluchatka nepouzival bych nic jineho.

Ondra

Ondra

7.4.2012 22:16

Beats je stylovka a nic jiného. Za jejich cenu se dají pořídit sluchátka o 2 třídy lepší. A nebo je také možné koupit si stejně výkonná za dvojnásobně nižší cenu.

David

David

7.4.2012 23:43

Beats sluchátka jsou celkově považovány za přeceňované

harryor

harryor

7.4.2012 23:57

V ceně mobilu jsou stejně započítaný, tak radši ať slevní mobil a sluchátka si přikoupím přesně takový, jaký chci já a ne, jaký mi tam dá výrobce.

Marksuperb

Marksuperb

8.4.2012 1:14

:( To je škoda, protože jsou v podstatě zadarmo. HTC cenu nechá, ale bez sluchátek. A normálně stojí min 2 000 Kč. Škoda :(

Caszidy

Caszidy

8.4.2012 11:39

Přesně tak, Beats od Monster jsou prostě stylová a módní záležitost. Kdo je audiofil, pořídí si za daleko menší peníze zvukově mnohem povedenější sluchátka. U Beats jde o design a to, že jsou momentálně prostě v kurzu a výrobce je “tlačí” všude díky hudebníkům, sportovcům a celebritám, které se s nimi na hlavě objevují. Prostě je to ideální produkt pro teenagery, kteří se budou snažit za každou cenu mít něco co ten druhý nemá(zde hlavně kvůli té přemrštěné ceně). Na druhou stranu běžnému posluchači, který Beats sluchátka dostane k telefonu HTC rozhodně postačí a bude za ně rád(například mně by určitě stačily, kdybych si kupoval nový telefon a byly k němu přibalené). Problém totiž bude přesně v tom, co píše kolega v příspěvku nade mnou, totiž že sluchátka Beats se k telefonům HTC přestanou dávat, ale cena balení zůstane úplně stejně vysoká, jako by tam byly. A to je samozřejmě špatně.

s.s.rock

s.s.rock

8.4.2012 20:35

To tam jako vážně nebudou žádná sluchatka?? Myslím že tím si HTC moc nepomůže jako. Většina lidí sluchátka chce a je jim jedno jeslí je to beats či koss či jiné. Myslím že to HTC tímhle totálně pos**l. :-( Já už bych si ho tedy bez sluchátek nekoupil.

Caszidy

Caszidy

8.4.2012 20:41

2 s.s.rock: Tak sluchátka tam určitě nějaká budou, možná dokonce tahle celkem pěkně vyvedená HTC: http://www.htcstore.eu/cz/pictureprovider.aspx?z=700&path=c:/inetpub/wwwroot/userdata/images/Accessories/0923/cs/RC%20E190_Bliss_white_Eshop.jpg Ale už u toho prostě nebudou Beats sluchátka.

k3dluben

k3dluben

9.4.2012 11:59

Caszidy: a nevíš kde bych je mohl sehnat teď bez telefonu ?

Caszidy

Caszidy

9.4.2012 13:02

2 k3dluben: Teď jsem nepochopil které myslíš? Jestli Beats, tak ty seženeš přes net třeba na Mall.cz, nebo ve větších kamenných prodejnách Datartu.
Ty “obyčejné” HTC s plochým kabelem buď v kamenné prodejně HTC Na Poříčí, nebo v tom oficiálním e-shopu htcstore.eu/cz/ nebo je měli na CZC.cz(ale už nevím, jestli je mají stále v nabídce).
Jinak ty Beats by se asi vyplatilo nechat si poslat z nějakého zahraničního e-shopu.

uni

uni

10.4.2012 10:01

hmm, HTC dělalo blbě Sense-překopávají, dělali blbě marketing-překopávají, dělali blbě HTC hub-překopávají. Nelze upřít snahu, ale obávám se, že to stačit nebude. Např. u mně, koupil jsem foun za 12k, chvilku po uvedení spadla cena na 2/3, pak ještě níže ale přes to po téměř 2 letech žádný nástupce. Takhle si mě vychovávají jako věrného zákazníka? Desire Z (Vision). Asi ne, společnosti HTC…

RSS (komentáře k článku)