Oficiálně: HTC uvolní Android 2.2 Froyo pro HTC Desire již tento víkend!

cher-wang htc

Zrovna nám dorazila tisková zpráva, kterou jsme si ani vteřinu nemohli nechat pro sebe. :) No posuďte sami:

Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali, že společnost HTC uvolní pro HTC Desire již o tomto víkendu novou verzi operačního systému Android 2.2 (kódové označení FroYo). Ta nabízí vedle kompletní sady funkcí systému Android i několik vylepšení poslední generace uživatelského rozhraní HTC Sense. Aktualizace nabídne podporu nahrávání videa v HD rozlišení 720p, widget HTC App Share nebo HTC Caller ID a inovovanou vícejazyčnou klávesnici. Android ve verzi 2.2 přináší uživatelům také možnost synchronizace hudby s iTunes pomocí aplikace HTC Sync.

Majitelé HTC Desire budou o dostupnosti nového systému automaticky informováni v rámci pravidelné kontroly nových OTA (over-the-air) aktualizací. Instalace neodstraní z telefonu žádná data, uživatelé se tak nemusí obávat, že by přišli o své kontakty, zprávy nebo fotografie. Společnost HTC však doporučuje vzhledem k velikosti aktualizace, upřednostnit k instalaci Wi-Fi síť před mobilním internetem z důvodu možných poplatků za přenesení velkého množství dat.

Tisková zpráva HTC

Nakonec se tak s malým zpoždění potvrdila původní zpráva o updatu na Android 2.2 Froyo, kterou jsme přinesli jako první již před pár dny.

Jan Šesták
O Autorovi - Jan Šesták

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později
Adobe-Updates-Flash-Player-for-Android-Devices

Adobe Flash Player 10.1 ke stažení

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

LG Optimus One

Telefony Tomáš Očadlý Tomáš Očadlý
2 min. uložit na později
cher-wang htc

Recenze: HTC Desire Z

Telefony Tomáš Očadlý Tomáš Očadlý
6 min. uložit na později

Komentáře (73)