HTC upustilo od koncepce QWERTY telefonů

htc_qwerty

Fanoušci telefonů HTC budou zřejmě zklamáni, kreativní ředitel společnosti Claude Zellweger totiž v Seattlu oznámil následující:

“rozhodli jsme se, že s konečnou platností upustíme od plánování vývoje telefonů s fyzickou QWERTY klávesnicí. Vývojem a výrobou QWERTY telefonů jsme strávili mnoho drahocenného času a výsledky nebyly vždy optimální, jak jsme čekali. Nemůžeme vyrobit QWERTY telefon s kvalitní a přitom tenkou konstrukcí. Nyní se tedy zaměříme na zlepšení virtuálních klávesnic našich modelů.”

Reakce uživatelů jsou v současné době spíše negativní, je však pravdou, že mnoho kvalitních telefonů s QWERTY klávesnicí opravdu není, u Desire Z jsou problémy s vysouvacím mechanismem velmi proslulé a design těchto telefonů je bohužel také na bodu mrazu. Za všechny můžeme jmenovat XPERII PRO, jejíchž samotná klávesnice s titěrnými tlačítky se také mnoho nevydařila. Třeba budeme svědky vzniku nové technologie, která nám usnadní zadávání textu do našich chytrých “miláčků”

htc_qwerty

[via A&M]

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)