Menu

HTC smaže 30. dubna veškerá data uživatelů z HTCSense.com

Tchajwanská společnost nabízí svým zákaníkům cloudovou službu HTCSense.com, kde si mohou uživatelé zazálohovat své SMS, kontakty, historii volání nebo například fotky. Na této stránce však vyšlo upozornění, že do 30. dubna si uživatelé musí svá data zálohovat, neboť dochází k určitým změnám této služby, které vyžadují smazání veškerého obsahu.

HTC tak vybízí uživatele, aby se po přihlášení k účtu zaměřili na tlačítko Stáhnout, díky kterému si svá data stáhnou do počítače v podobě archivu. Po změně služby si mohou svá data nahrát zpět.

Používáte cloudovou službu od HTC a jak na Vás tento krok působí?

zdroj: HTCSense.com

 

Komentáře

s0uky

s0uky

27.3.2012 20:44

Celá služna je k ničemu a to nemluvím ani o samotný funkčnosti webu – stačí se podívat na diakritiku…

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 21

27.3.2012 20:45

s0uky
Mně dokonce ani webová stránka HTCSense.com v Opeře nefunguje korektně, nejde tam takřka nic dělat. Musel jsem to fotit v IE.

adsamcik

adsamcik

27.3.2012 22:00

Sense mi přišlo super, když to byla novinka, ale nikde jsem v praxi nevyužil příliš funkce. Ikdyž občas se hodilo, ale opravdu nefungovalo pořádně v prohlížečích

pavlos

pavlos

27.3.2012 23:10

S tou jejich beta verzí mě taky vytáčí, měl jsem rok a půl desire a na webu jsem neměl k dispozici žádnou funkčnost, krom vyhledání telefonu a spuštění vyzvánění. Žádné extra featury, které slibovali postupně zapínat uživatelům. Teď už mám půl roku nový EVO 3D nový účet na sense a pořád nemám jinou funkcionalitu. Absolutně nepoužitelný web. Lookout je v tomhle daleko lepší.

Libor Foltýnek

28.3.2012 0:03

Souhlas s předpisately. Web Sense je úplně k ničemu – zmršená čeština, lokace telefonu nefunguje, když jsem připojený přes firemní wi-fi, ona vlastně nefunguje většina věcí a těch pár tapet, no to je opravdu výhra.
A teď neschopnost transformace starých dat na nové struktury, to ať se na mě nezlobí, ale pokud to jde stáhnout a pak zase odeslat, tak by to měli zvládnout transparentně.
Tohle hodně sráží pověst, se obávám :(

RSS (komentáře k článku)