Menu

HTC Runnymede přejmenován na HTC Bass

Novinka HTC Runnymede se bude s největší pravděpodobností jmenovat HTC Bass. Dokazuje to tento obrázek z internetového obchodu Handtec. Tento název by byl pro veřejnost bezesporu přínosnější a to především kvůli jeho hudební povaze. K tomuto telefonu budou dodávány speciální Beats sluchátka, které údajně nabízí neskutečný hudební zážitek.

Telefon v prodeji zatím ještě není, zde si připomeňme základní specifikace:

  • 4.7-inch, 480×800 display
  • 1.5GHz single-core MSM8255 (same CPU as Flyer)
  • 768MB of RAM / 16GB of storage
  • Eight-megapixel / 720p rear-camera with dual flashes & 1.3-megapixel front-facing webcam
  • under 10 millimeters thick
  • Sense 3.5
  • DLNA
  • Bundled Beats headphones (not earphones)
  • Android 2.3.4

Zdroj: www.talkandroid.com

 

 

Komentáře

ic

ic

16.9.2011 14:05

Co všechno bude mít ‘hudební’ telefon navíc oproti běžným kouskům? Jen ty sluchátka? Nebo i nějaké speciální hudební tlačítka?
Poslouchám hudbu z telefonu často… s 32GB kartou se jí tam vejde dostatečně. Zvuk je to pěkný, jen ty sluchátka je myslím vždy třeba nahradit solidnější alternativou.
Ovládání přehrávače, je ale to jediné, co je na telefonu nevýhoda. Ideální jsou sluchátka s tlačítkem protože hledat v kapse přístroj pokud chci další skladbu nebo pause/play je docela nepraktické.
Takže pokud to jediné co by hudební telefon měl hudebního jsou solidní sluchátka s ovládacím tlačítkem, hned bych si je koupil taky pro svůj ne úplně hudební telefon.

Peernikk

Jirka Pernica 0

16.9.2011 14:22

Určitě se nejedná jen o sluchátka. Z toho, co jsem se dočetl já se jedná o jak HW, tak SW technologii Beats Audio. Kvalita zvuku (i basy apod.) jsou prý na úrovni poslechu ve studiové kvalitě. Ale rozhodně si myslím, že nepomůže jen koupit sluchátka, bude to určitě i něco v telefonu, lze v nich zvolit něco jako Beats audio profil. Odzkoušené to ale nemám :)

Thab

Thab

16.9.2011 15:37

Doufám, že začátek Beats u HTC a návrat Walkmanů u SE signalizují novou vlnu telefonů, ze kterých se hudba bude dát poslouchat. První poslech na Desire S, byl celkem děs s obéma mými sluchátky (Prota Pro i Vsonic R02PROII), na poslouchatelnou úroveň se to posunulo po nákupu PowerAMP-u, ale stejně žádná sláva. Nechtěl bych slyšet hrát původní Desire, který byl údajně ještě mnohem horší. Co mám možnost porovnat, tak u ostatních androidů, kromě SGS1, to je podobné. Takže zprávy jako tahle přinášejí optimismus :)

RSS (komentáře k článku)