HTC má novou nabíječku, vybrané modely nabije až o 40 % rychleji

HTC_Charger_Rapid

HTC na svých stránkách představilo novou nabíječku s označením Rapid Charger 2.0. Zařízení slibuje nabít vaše mobilní miláčky až o 40 % rychleji, než tomu bylo doposud. Za výrazné zkrácení nabíjecího času může technologie společnosti Qualcomm, Quick Charge 2.0. Pokud po přečtení úvodních vět přemýšlíte, jak se k nabíječce co nejrychleji dostat, musíme vás trochu pozdržet. Novinka totiž zatím nedostala cenovku, ani údaje o dostupnosti. Je však otázkou dní, kdy se tak stane. Druhou překážkou může být poměrně úzké portfolio podporovaných modelů.

htc rapid charger quick charge

Podporované telefony:

  • HTC One M8
  • HTC One E8
  • HTC Desire EYE

Podporovány jsou tedy pouze letošní modely a zdaleka ne všechny. Přítomnost HTC One M8 asi nepřekvapí, naopak nepřítomnost loňského One M7 ano. Přesto nemusí majitelé staršího modelu zoufat. Nabíječka pro ně fungovat bude, avšak ne s takovými výsledky. V M7 je totiž přítomna technologie Quick Charge 1.0, tedy starší vydání Quick Charge 2.0. Nabíječka se objevila na zahraničních stránkách HTC, ve verzi pro Českou republiku jsme ji zatím nenašli.

Zdroj: HTC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)