HTC One ve zlaté barvě zachycen. Snaha napodobit Apple?

gold_htc_one_1_2

HTC poslalo letos do boje o nejlepší přístroje planety svůj model s označením One a vypadá to, že je to po dlouhé době přístroj, který se žádné konkurence nebojí. Do světa byl vpuštěn ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Americký operátor nabídne tento přístroj také v červené barvě a na náš trh by měla dorazit také modrá varianta. Na internet nyní pronikl snímek, který ukazuje další barevnou variantu. Zlatý HTC One!

HTC-One-Gold-color-640x396

Nejedná se tedy o kompletně sestavený přístroj, ale to není tak důležité. Oficiálně samozřejmě zatím nevíme, zda se taková barevná varianta chystá, nebo jestli je to jen dílo šprýmaře. Každopádně se modelu HTC One daří a ani bychom se nedivili, kdyby chtěl tchajwanský výrobce vytáhnout ze svého smartphonu maximum a zlatou variantu skutečně představil. Spoustu lidí napadne, zda to není reakce na společnost Apple, která představila svůj přístroj iPhone 5S také ve zlaté variantě. Dokud není vše oficiální, necháváme názor na vás.

Líbila by se vám zlatá varianta modelu HTC One?

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)