Loňské HTC One dostává aktualizaci na Sense 6.0

art-HTC-One-Max-4564655-620×349

Dorazila k nám dobrá zpráva pro všechny majitele loňského telefonu HTC One. Jak nám tchajwanská společnost slíbila, od představení HTC One M8 pracovala na portaci nového Sense 6.0 i na starší modely. Jako první se logicky dočkala loňská vlajková loď HTC One. V současné chvíli je aktualizace dostupná pro odemčené a vývojářské verze tohoto telefonu a postupně se zpřístupňuje v jednotlivých zemích. Majitelé brandovaných telefonů si jako vždy budou muset na aktualizaci počkat o něco déle. Moje HTC One zatím aktualizaci nedostalo. Pokud by situace u vás byla jiná, budeme rádi, když nám dáte vědět v komentářích.

HTC_One1

Na co se můžeme těšit? Sense 6.0 je oproti verzi 5.5 barevnější a doznal několika vylepšení. Například BlinkFeed nabízí informace z více zdrojů a procházení jednotlivých příspěvků je plynulejší. Změn se dočkalo i menu či prostředí fotoaparátu.

HTC-One-M7-Sense-6-status-640x305

Dobrou zprávou pro naše baterie je, že přibude i režim extrémní úspory energie. Klasicky budou opraveny objevené chyby. Rozhodně se tak máme na co těšit. Nezbývá než čekat, až se aktualizace dostane i k nám. Pokud se chcete o vzhledu a funkčnosti Sense 6.0 dozvědět více, navštivte následující články.

htc sense 6.0

 

Dorazila k vám aktualizace Sense 6.0?

Zdroje: XDAdevelopers, Phandroid.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (142)