HTC One Mini spatřen! Malý bráška se 4,3″ displejem

59wtrms4dt9kerr2-v1ow

Je to pár hodin, co jsme vás informovali o “mini modelu” od konkurence, a jsme u menších brášků vlajkových lodí znovu. Tentokrát se objevily další zprávy o chystaném modelu od HTC, který však využívá stejnou strategii jako Samsung – svůj vlajkový model zmenší, trochu ubere na výkonu a vydá přístroj do střední třídy. Není divu, že se k tomuto kroku HTC uchýlilo, neboť stejná strategie Samsungu vychází a společnosti stojící za skvělým modelem One by se to mohlo taktéž vyplatit.

Chystaný model by měl nést kódové označení M4 a předpokládá se, že se displej zmenší na 4,3″, dostane ovšem HD rozlišení, a tak jemnost bude stále parádní (a lepší než u konkurenčního S4 mini). O plynulý chod se postará blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor (tipujeme Snapdragon 400) a 2GB RAM paměť. Nemělo by chybět ani 16GB vnitřní úložiště, o jehož rozšíření paměťovými kartami se zatím nemluví. Mluví se ale o 4MPx fotoaparátu s technologií Ultrapixel, o stereo reproduktorech BoomSound a Androidu 4.2.2. Podle fotografií se zdá, že bude menší bráška vyroben z plastu.

jpeg-3

dtk-fshhqfibcxddusarcl

m4leak

Mezi spekulacemi se objevilo také číslo 400 euro (cca 10 500 Kč) a měsíc srpen. Jak bude přístroj vypadat, co bude nosit v útrobách a kolik chechtáků za menšího bratříčka One zaplatíme, se teprve dozvíme.

zdroj: androidheadlines.comandroidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)