HTC One Dual SIM a zlatá varianta HTC One se začínají prodávat v ČR

HTC-One-Expandabl

Nedávno jsme vás informovali o tom, že One se slotem na paměťovou kartu a podporou dvou SIM karet se začalo prodávat v Evropě, konkrétně ve Velké Británii. Také jste mohli zaznamenat zprávu o modelu HTC One ve speciální zlaté “champagne“ barvě (psali jsme o tom zde). Pokud vás některá z těchto variant oslovila a čekáte, až se budou prodávat i u nás, máme pro vás dobrou zprávu.

 

 

Limitovaná zlatá edice je v prodeji od včerejšího dne. Verze DualSIM se slotem na MicroSDXC kartu se začne prodávat již během příštího týdne u vybraných prodejců. Konkrétně je možné obě varianty zakoupit na pražské prodejně HTC v ulici Na Poříčí a u dalších vybraných prodejců. Doporučená cena obou variant je stanovena na 16 999 Kč.

 

 

HTC One DualSIM vám dovolí rozšířit 32 GB interní paměť až o dalších 64 GB. Ani jeden ze slotů na microSIM kartu bohužel nepodporuje LTE, budete si muset vystačit s HSPA u primárního slotu, respektive EDGE u sekundárního. Všechny tři sloty naleznete po sundání zadního krytu, výměna baterie však možná není.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)