HTC One 802w – čínská verze One se dvěma SIM a MicroSD

htc-one-802w-c-1364977633

HTC One, který putuje na evropský trh, dostal označení 801n a disponuje 32/64GB vnitřní pamětí bez možnosti zvýšení pomocí MicroSD. Ačkoliv je 64 GB obrovské úložiště, bývá HTC vyčítáno, že slot pro MicroSD kartu chybí. To ovšem nebude trápit čínské zákazníky, neboť tamější operátor China Unicom nabídne model s označením One 802w. Čím se tato verze od té naší liší?

htc-one-802w-c-1364977633

Jak je vidět na obrázku, mírně upravena byla konstrukce přístroje a přibyl zadní kryt, pod kterým se skrývají sloty pro dvě SIM karty a MicroSD. Ano – čínskou verzi bude možné rozšířit o kartu MicroSD, po čem dychtí spousta uživatelů, stejně tak do ni bude možné vpravit dvě SIM karty.

Od HTC to není poprvé, co se na asijský trh dostala “lepší” verze nějakého modelu. Vzpomeňme například na HTC J, které hardwarově odpovídalo modelu HTC One S, ale taktéž přineslo MicroSD. Podobné verze by měli nabízet také další dva čínští operátoři, tentokrát s označením 802t a 802d.

zdroj: engadget.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)