HTC odhalilo své plány: štíhlost bude doménou našich nových modelů

htc-one-x-top-630

Ráno jsme vás informovali o nepříjemném faktu – HTC se přestane zajímat o modely s fyzickou HW klávesnicí. Výrobce nyní poodhalil své plány, které s koncepcí QWERTY mobilů nejdou dohromady. S rodinou One totiž výrobce představil nejen výkonné smartphony, ale zvláště u modelu One X také příjemnou tloušťku. Společnost uvedla kroky, kterými chce “vylepšit” nové, dosud nepředstavené modely. Nutno podotknout, že většina těchto kroků nebude mezi zákazníky populární a je možné, že se bude jednat o záminku, opustit nadobro stáj HTC. A čím se budou nové modely HTC vyznačovat?

  • Nerozebíratelná baterie – tento trend již začal
  • Čím tenčí, tím více in – i tento trend již začal, možná právě proto výrobce upouští od HW klávesnic
  • Zvyšování kapacity baterií – HTC má v této době vyvinou baterii s kapacitou 3000 mAh
  • Optimalizace software – grafické nástavby i samotného OS Android

Jsou to kroky, které vychází z průzkumů, jež si HTC nechalo vypracovat. Z nich mimo jiné vyplynulo, že uživatelé upřednostňují štíhlost před vyšší životností baterie. Design je dnes (bohužel) nejvýznamnějším ukazatelem při výběru nového telefonu, proto jsou kroky HTC vcelku pochopitelné.

htc-one-x-top-630

[via A&M]

 

 

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek