HTC pracuje na kameře typu “GoPro”, říká Bloomberg

htc kamera cover

S jistotou můžeme říct, že v současné době HTC trhu s chytrými telefony nedominuje. Prodeje vlajkové lodě HTC One M8 sice nejsou špatné, ale ani ony nedosahují čísel konkurentů, především pak Samsungu. Možná proto obrací tchajwanská společnost svou pozornost i jinam. Podle agentury Bloomberg totiž pracuje na kameře podobné slavnému GoPro.

HTC kamera

Cílovými zákazníky by měli být sportovní nadšenci, kteří si své “dovádění” rádi zaznamenávají. Anonymní zdroj uvádí i některé specifikace. Snímač by měl mít rozlišení 16 MPx a být širokoúhlý. Ve výbavě nechybí Bluetooth a Wi-Fi pro připojení k mobilnímu telefonu. Kamera by měla jít používat jak s Androidem, tak se systémem iOS.

GoPro

Podle zdroje bude sportovní kamera představena 8. října, kdy HTC pořádá akci s názvem Double Exposure. Příznačný název těmto teoriím přidává na důvěryhodnosti. Již teď přemýšlíme nad tím, jestli může být (zatím hypotetický) krok HTC mezi sportovní kamery úspěšný. Zvláště když vezmeme v potaz, že fotoaparáty vlajkových lodí (HTC One M7 i M8) v posledních letech za konkurencí spíše zaostávají.

Má HTC šanci?

Zdroj: Bloomberg.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

AplikaceJan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později

Komentáře (7)