Exkluzivně testujeme HTC Evo 4G. Ptejte se!

htc-logo-1

Sprint-HTC-EVO-4G_1. Pokud máte k této žhavé novince jakékoli dotazy, neváhejte a ptejte se nás přímo v diskusi pod tímto článkem. Jak se u nás na webu stalo dobrým zvykem, součástí recenze pak budou i odpovědi na dotazy Vás, našich čtenářů.

Čím je telefon zajímavý? Má obrovský 4.3 palcový display, dvě kamery (8.0 megapixelů na focení vzadu a 1.3 na videohovory vpředu), umí tethering (tvářit se jako wifi hotspot a poskytovat přístup k Internetu dalším zařízením) a v neposlední řadě má také například HDMI výstup (pro sledování HD videa).

Přestože bude telefon k prodejí nejdříve v USA a to až od 4. června, už pěkných pár dní si s ním hrajeme. Díky tomu, že dva naše redaktory vyslala společnost Inmite osobně na Google I/O 2010 do San Francisca, máme tento telefon k dispozici mezi prvními na světě. Pár dní jsme jej navíc dokonce testovali přímo v USA, kde je na některých místech pokrytí 4G sítí s opravdu rychlým připojením k Internetu (Evo je navíc první 4G telefon který bude v USA k prodeji). Teď už ale máme telefon tady v ČR a dále jej intenzivně trápíme. Jediným mínusem je, že jsme bohužel získali CDMA kousek – tedy ne GSM telefon který by bylo možno využívat u našich operátorů. Ovšem i s připojením do wifi je možno zařízení téměř plnohodnotně využít a nic proto nebrání jeho důkladnému otestování.

Michal Šrajer
O Autorovi - Michal Šrajer

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

HTC Evo 4G - stojanek

Crash test HTC Evo 4G

Články Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později
No Image-02

Novinky v aktualizacích telefonů

Zprávičky Martin Klapetek Martin Klapetek
2 min. uložit na později
htc-logo-1

Vnitřnosti HTC Evo 4G

Zprávičky Michal Šrajer Michal Šrajer
1 min. uložit na později
htc-logo-1

HTC Evo 4G (promo video)

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později
htc-logo-1

Evo láme rekordy

Zprávičky Michal Šrajer Michal Šrajer
1 min. uložit na později

Komentáře (20)