Menu

Hlasitý poslech přeje Android

Společnost Samsung chystá zajímavou vychytávku v podobě audio dockovací stanice, která je určena pro chytré telefony. Tahle designová věcička, kterou ocení jistě každý, kdo si chce nahlas přehrát hudbu ze svého smartphonu s Androidem, by měla být poprvé představena už na začátku příštího roku v rámci veletrhu CES v Las Vegas. Moderně vyhlížející dock půjde připojit skrze micro USB. Navíc bude obsahovat ještě 3,5 mm audio vstup, Bluetooth 3.0 a tlačítka na ovládání hlasitosti. V záplavě podobných zařízení pro iOS zařízení jde o celkem sympatický krok, který uživatelé Android telefonů bezesporu ocení. V tuto chvíli nejsou zatím  známy bližší detaily, ale je docela možné, že za čas si budeme přehrávat  písničky uložené v telefonu právě na tomto zařízení.

 

 

 

 

 

Zdroj: www.androidcentral.com

 

Komentáře

Jakub

Jakub

17.12.2012 23:50

Mam Samsung DA-650 a sem spokojenej. Tohlu bude podobny

ZED

ZED

18.12.2012 10:56

To zas bude zvuk. Zkoušel jsem v prodejně DAE-651 a tak plochý zvuk co z toho šel jsem už dlouho neslyšel . Kam se to hrabalo na top docky k iPodu/iPhone které jsou třeba i jednou tak drahé ale alespoň hrají

AndyS

AndyS

18.12.2012 11:36

“… které jsou třeba i jednou tak drahé…” = se stejnou cenou? Anebo mel pisatel na mysli “jsou jeste jednou tak drahe” ? ono je totiz rozdil x = 1x a x += 1x ;)

Harous

Harous

19.12.2012 22:31

Takovýhle kraviny vymejšlej, ale aktivní držák do auta nebo bezdrátová nabíječka pro SGS3 je asi nezajímá… :-(

RSS (komentáře k článku)