Menu

Nvidia GRID – vyzkoušejte plynulé hraní těch nejlepších PC her s nižší latencí

Před nedávnem jsme vás informovali o nadcházejících plánech společnosti Nvidia, která se chystala spustit nový server pro jejich cloudovou herní službu GRID. Server, který se nachází v Německu, byl nyní nasazen do plného provozu. Latence při hraní by tedy nyní měla být výrazně nižší. Pokud vlastníte tablet Shield, můžete jít službu s radostí vyzkoušet. S novým serverem se navíc zpřístupnilo streamování při 1080p s 60 FPS. Podmínkou je nainstalování nejnovější verze aplikace Shield Hub.

Jak si hraní v 1080p s 60 FPS vyzkoušet? Nejprve je zapotřebí stáhnout novou verzi aplikace Shield Hub. To uděláte tak, že se nejprve připojíte do Beta komunity na Google+ a následně se stanete testerem v Google Play. Když poté vstoupíte do obchodu Google Play a vyhledáte „Nvidia Shield Hub“, měla by vám aplikace nabídnout aktualizaci.

Nezapomeňte na to, že než se vám v obchodě Google Play po vstupu do Beta komunity objeví nová verze aplikace Shield Hub, může to chvíli trvat. V našem případě se jednalo o zhruba půlhodinové čekání. Zajímají vás další podrobnosti o cloudové službě Grid? Pak se neváhejte odkázat do našeho staršího článku.

Nvidia GRID nabídne spoustu zajímavých PC/konzolových titulů

nvidia grid games

 

Komentáře

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

22.5.2015 22:47

Já se tak těším, až nVidia kompletně ukončí svou činnost v oblasti mobilních zařízení ♥

Fxyych

Fxyych

z aplikace
23.5.2015 15:42

Proč? :DDD

RSS (komentáře k článku)