Galaxy Tab 3 8.0 dorazí již v červnu a červenci

Samsung-Galaxy-Tab-logo

Přístroje Galaxy  TAB 2 jsou tu s námi již nějaký ten pátek a je na čase, aby Samsung tuto řadu obměnil. Již spousta spekulací a předchozích zpráv naznačila, že by se tak mělo stát letos. Nové zprávy říkají, že dokonce již v červnu a červenci. Podle SamMobile vyjde Wi-Fi 16GB verze s označením SM-T3110 již v týdnu 1. – 16. června, verze s 3G modulem a označením SM-T3100 pak 1. – 7. července. O modelech se toho ale paradoxně příliš neví.

Galaxy TAB 2 10.1 - současný model Galaxy TAB 2 10.1 – současný model

O nových tabletech od Samsungu unikla ještě další skutečnost, kterou prozradila japonská sekce Download na webu Samsungu. Zde se totiž mezi tablety objevila další série modelů, o kterých také nejsou známy další podrobnosti. Vypadá to tedy, že si pro nás Samsung letos chystá pořádný nášup tabletů.  Ten začal s nedávno představeným Galaxy Notem 8 a vypadá to, že se tabletí rodinka jihokorejského výrobce ještě patřičně rozroste.

samsung-sm-t-samsung-japan-support-download-page-1

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)