Samsung omylem zveřejnil video představující Galaxy S9. Tohle se večer představí

samsung-galaxy-s9-video-unik

Chystané telefony Samsung Galaxy S9 a S9+ jsou v současné době nejhůře chráněným tajemstvím ve světě mobilů. Oficiální představení se plánuje až na dnešní večer, ale v podstatě vše známe již nyní s předstihem. Pomyslnou třešničkou na dortu je video, které kompletně představuje Galaxy S9. Na malý okamžik se včera v noci objevilo na oficiálním kanále Samsungu, a i když bylo téměř ihned smazáno, tak z internetu už neuniklo.

První video ke Galaxy S9 se zaměřuje na produktivitu

Video z velké části odráží Galaxy S9 ve světě produktivity, kde se ukazuje například vylepšená dokovací stanice Samsung DeX, Samsung Knox ve verzi 3.1. Zároveň poprvé můžeme vidět oficiální verzi designu.

Official Galaxy S9 and S9+ launch video surfaces early

Official Galaxy S9 and S9+ launch video surfaces early

Z uniklých specifikací víme, že o výkon se bude starat Exynos 9810, podle verze telefonu bychom se měli dočkat 4 nebo 6 GB RAM. Úložiště bude mít také několik verzí, a to až do 256 GB, chybět nebude podpora microSD karet. Zajímavé je to u fotoaparátů, kdy oba telefony by měly mít podporu super zpomaleného videa v 960 fps, ale větší Plus verze zároveň i duální fotoaparát.

Kompletního odhalení včetně ceny a dostupnosti se dočkáme ještě dnes večer v 18:00. Nezapomeňte sledovat také naši velkou soutěž, která bude startovat již zítra a bude se v ní hrát mimo jiné o tři TOP telefony, o kterých v následujících dnech uslyšíme ještě hodně.

Jak se vám z videa líbí Samsung Galaxy S9? Budete dnes sledovat představení?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)