Menu

Fotografie Galaxy SII Plus je podvrh!

Již dva dny koluje internetem “tajná” fotografie nového Samsungu Galaxy SII Plus, který by měl nahradit populární model Galaxy SII. Fotografii publikoval známý ruský novinář Eldar Murtazin a to přímo na svém Twitteru. Na první pohled však vidíme jisté nesrovnalosti s tím, co doposud o připravovaném modelu víme. Již samotná přítomnost kapacitních tlačítek je něco, co nenajdeme u žádného modelu z rodiny Galaxy. Navíc grafické prostředí, které je z fotografie rozpoznatelné, rozhodně nepřipomíná TouchWiz. Samsung v žádném případě neplánuje, že by do svých modelů dodával “holý” Android bez grafické nástavby.

Podívejme se na oficiální fotografii stávajícího modelu Galaxy SII, která unikla v loňském roce. Děsivě podobné, že?

 

Galaxy S2 vs. S2 Plus

Mezi fakta, dokazující podvrh, bychom mohli zařadit přítomnost grafických úprav, které jsou na fotografii lehce rozpoznatelné. Pravý a levý okraj obsahuje neobvyklé zubaté linie. Také při pohledu na středové tlačítko Menu si můžeme všimnout podivného aliasingu.

Mnoho lidí považuje Murtazina za podvodníka a lháře, který se snaží za každou cenu zviditelnit. Tento počin se mu zřejmě nepovedl a tak stejně jako fotografie Galaxy SIII, patří i tato “zaručená tutovka” nanejvýše do odpadkového koše. O existenci Galaxy SII Plus bychom dnes mohli víceméně polemizovat. Samsung chce za každou cenu vypálit rybník Applu, který chystá iPhone 5 na letošní červen. Bylo by tedy kontraproduktivní jít do prodeje s lehce vylepšeným modelem staršího SII, když má výrobce v plánu vyrazit s novou generací – SIII.

[via GSMarena]

 

Komentáře

Marsec

Marsec

4.2.2012 18:20

Noo nevím, zda tento článek je uplne ok. Myslím, že google do všech zařízení s ICS požaduje možnost čistého androidu a iPhone 5 na červen myslím taky ne. Každopádně gs2 pokud nenabídne hd displej podle me nikoho nezajímá, když má být gs3. Přijde mi to trochu jako iPhone 4s. Sice dvoujadro, ale na co? IPhone 4 nebyl žádný hlemyzd a 3.5″ dvoujadro atd. trochu zbytečný asi. Jak řekl Woz, byl to krok vedle. Moc nechápu samsung s tema jeho S pluskama starých modelů, kdo to proboha kupuje?

Marsec

Marsec

4.2.2012 19:55

Tohle je hromadne vyzváni všech, ktere *** čtení komentářů netykajicich se obsahu článku, ktere tady dokola publikuje jeden *** s nickem Zonda. Už me to prostě vylozene *** cist jeho debaty, ktere mi narusuji muj relax, což je i čtení vašich komentářů, což beru většinou jako přínos k tématu. Vím, že to *** hodně čtenářů a me už hodně, proto pisu sproste!
Takže prosim vyzyvam všechny k hromadnému poslání Zondy do ***!!!
ZONDO BEZ DO ***!!!

RSS (komentáře k článku)