Fotografie Galaxy SII Plus je podvrh!

Galaxy S2 Plus

Již dva dny koluje internetem “tajná” fotografie nového Samsungu Galaxy SII Plus, který by měl nahradit populární model Galaxy SII. Fotografii publikoval známý ruský novinář Eldar Murtazin a to přímo na svém Twitteru. Na první pohled však vidíme jisté nesrovnalosti s tím, co doposud o připravovaném modelu víme. Již samotná přítomnost kapacitních tlačítek je něco, co nenajdeme u žádného modelu z rodiny Galaxy. Navíc grafické prostředí, které je z fotografie rozpoznatelné, rozhodně nepřipomíná TouchWiz. Samsung v žádném případě neplánuje, že by do svých modelů dodával “holý” Android bez grafické nástavby.

Galaxy S2 Plus

Podívejme se na oficiální fotografii stávajícího modelu Galaxy SII, která unikla v loňském roce. Děsivě podobné, že?

 

Galaxy S2 vs. S2 Plus

Mezi fakta, dokazující podvrh, bychom mohli zařadit přítomnost grafických úprav, které jsou na fotografii lehce rozpoznatelné. Pravý a levý okraj obsahuje neobvyklé zubaté linie. Také při pohledu na středové tlačítko Menu si můžeme všimnout podivného aliasingu.

Fake

Mnoho lidí považuje Murtazina za podvodníka a lháře, který se snaží za každou cenu zviditelnit. Tento počin se mu zřejmě nepovedl a tak stejně jako fotografie Galaxy SIII, patří i tato “zaručená tutovka” nanejvýše do odpadkového koše. O existenci Galaxy SII Plus bychom dnes mohli víceméně polemizovat. Samsung chce za každou cenu vypálit rybník Applu, který chystá iPhone 5 na letošní červen. Bylo by tedy kontraproduktivní jít do prodeje s lehce vylepšeným modelem staršího SII, když má výrobce v plánu vyrazit s novou generací – SIII.

[via GSMarena]

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek