Menu

Elegantní výřez v displeji? Oppo chystá zajímavé řešení

Čínská společnost Oppo opět ukazuje, že v poslední době patří mezi společnosti, které se nebojí inovovat. Po extra moderním telefonu s vysunovacím mechanismem, nyní chystají i něco pro levnější telefony. A to elegantní výřez v displeji, který již na první pohled nevypadá tak špatně. Chystá se hned do několika modelů.

Oppo telefony budou mít elegantní výřez v displeji, který vychází z Essential Phone

Mobilní telefony s výřezem v displeji se děli na dvě skupiny. Ta první a větší, vychází z iPhone X, kde je mnohem větší vykousnutí displeje. Nachází se v něm kromě selfie kamery také senzory a reproduktor. Mnohem menší je skupina telefonů s výřezem pouze pro selfie kameru. Poprvé jsme tento design mohli vidět u Essential Phone.

A právě na něm staví i Oppo, které jej chystá do svých telefonů R17 a F9. Výřez v těchto telefonech vypadá mnohem více přirozeněji a není tak rušivý. Kousek nad selfie kamerou se nachází zdířka na reproduktor. Prozatím není jasné, kde se v těchto telefonech schovaly senzory. Oficiálního představení těchto telefonů bychom se měli dočkat během následujících týdnů.

Jak se vám líbí tento druh výřezu? Přijde vám lepší než u konkurence?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Malyvena

malyvena -1

31.7.2018 10:04

Myslím, že výřez není nutný, klidně tam může být rámeček, jestli je mobil o pár milimetrů větší mi nevadí.

Marek.S

Marek.S 3

31.7.2018 12:01

Riesenie od essential phone je najidealnejsie, ani neviem ze tam ten vyrez je. Nechapem ze sa z vyrezu stal taky hnus (iPhone a kopirovaci). Vyrez od Oppo je navrat ku korenom, vysuvny mechanizmus je blbost..

Poustevnak

poustevnak 6

31.7.2018 12:01

Přesně tak. Raději pár milimetrů rámečku nahoře než výkroj do displeje.
A co víc mě vytáčí je když to má výkroj v displeji, aby dosáhli displeje ke kraji a přitom je dole brada jak kráva a k tomu ještě tlačítka v displeji místo v ty bradě.

GS58

LG58 -4

31.7.2018 12:10

Souhlasím naprosto s Markem.S

Codik

Pavel Šesták 0

31.7.2018 12:49

Taky souhlasim s tlustsim rameckem, aspon je za co chytnout. Ale chapu ze nekdo to macaty nema rad.

Mor

Mor 8

31.7.2018 16:59

Elegantní výřez v displeji je oxymorón, přeloženo do ostravštiny – chujovina jak cyp

RSS (komentáře k článku)