Menu

Easteregg v Androidu 4.0

Na internetu se objevilo velmi zajímavé video, které zobrazuje poměrně vtipný easteregg v novém Androidu Ice Cream Sandwich. Tento easteregg je upravená androidí verze známé otravné kočičky ze stránky nyan.cat, ovšem místo kočičky, která za sebou nechává duhovou stopu, se zde vyobrazují malí Androidi s tělem z ruské zmrzliny. Mně osobně to nedalo a tak jsem to vyzkoušel i na svém LG Optimus One s CM7 ROM a Androidem 2.3.5, to stejné známý s originálním firmwarem, a také nám naskočil zajímavý easteregg (bohužel ne otravní Androidíci).
Vyzkoušejte si to sami – najeďte do nastavení -> informace o telefonu a tam 4× poklepte na svou verzi systému (nemám ověřeno, jestli to jde i na jiných verzích).

Pokud jste vlastníky nějakého zařízení se starší verzí systému, než je Gingerbread, zanechte nám v komentářích zprávu, jaké překvapení na vás vykouklo :-)

 

Komentáře

william.riker

william.riker

18.11.2011 9:21

SGSII android stock 2.3.4 a mam Zombiky

zdenal

zdenal

3.5.2012 19:56

Dobrý den, prosím o radu. Mám telefon xperia neoV a tedka jsem si do neho nahrál nový android 4. Vůbec nemůžu nastavit signál pořád to píše že není vložena sim karta ani manuálně mě to nejde nastavit. Dal jsem tam na zkoušku sim kartu z O2 a ta jede bez problému. Prosím poraďte co stím mám dělat aby mě v telefonu jel T-mobile.. Děkuji

RSS (komentáře k článku)