Dropbox přináší populární e-mailovou aplikaci Mailbox pro Android

mailbox_ico

Dropbox oznámil, že je připraven otevřít “novou kapitolu”, ale co přesně to znamená v případě tohoto krále cloudového ukládání dat? Kromě schopnosti kombinovat soukromé a firemní účty také ohlásil, že jeho e-mailová aplikace Mailbox je nyní dostupná pro zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci již lze stáhnout z oficiálního repozitáře Google Play, kde je k dispozici zdarma. Uživatelé z ní ale, alespoň prozatím, nadšením zrovna neskáčou – po více než tisícovce hodnocení má průměrnou známku 3,7.

Aplikace, kterou Dropbox před rokem koupil, bude obsahovat novou funkci “auto swipe”, umožňující uživatelům při archivaci e-mailové zprávy také automaticky archivovat podobné e-maily, které přijdou v budoucnosti. Kromě toho Mailbox pro Android funguje hodně podobně jako verze pro iOS, kde se těší značné popularitě. Uživatelé například mohou přesouvat e-maily na pozdější dobu a Mailbox se podle preferencí učí automatizovat některé operace. V podstatě to znamená, že aplikace bude po nějaké době schopna automaticky odkládat nebo filtrovat zprávy na základě předchozích provedených akcí. Mailbox také podporuje jednotnou složku pro doručenou poštu, takže všechny zprávy uživatel najde na jednom místě.

Mailbox přichází i ve verzi pro uživatele desktopů, zde ale zahajuje pouze v omezené betě.

Instalační balíček velký 9,9 MB můžete použít na zařízeních s Androidem 4.0.3 a novějším. V komentářích Obchodu Play se již objevily názory prvních dvou českých uživatelů – Jakub Kořistka napsal: “Díky! Snad se brzy ukáže i pro Windows PC” a Michael Nedoma konstatuje: “Zatím slibné. Uvidíme, jak se to bude dál chovat při spolupráci s gmail offline a jiným desktop klientem.”

Mailbox
Verze1.0
Velikost9,9 MB
4.0.3+


Zdarma

Zdroje: Engadget, Android Central, CNET.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek