Menu

Dron od Sony? Podle všeho se dočkáme již příští rok

Společnost Sony neodmyslitelně patří na trh s chytrými mobilními telefony, stejně tak jsme již zvyklí na fotoaparáty, kamery či třeba televize s logem tohoto výrobce. Napadlo vás, že by ale Sony představilo bezpilotní letoun, dnes nazývaný nejčastěji jako dron? Tohoto okamžiku se nejspíše dočkáme již příští rok, Sony totiž oznámilo partnerství se společností ZMP. Výsledkem bude nová značka Aerosense a bezpilotní dron.

Sony dron

Sony uplatní bohaté zkušenosti z oblasti snímačů, fotoaparátů či telekomunikačních technologií. Na druhou stranu ZMP představuje společnost, která ráda přináší inovativní řešení, obzvláště v oblasti robotiky. Dron by tak mohl dostat funkci automatického řízení, což je ale v současné době v rozporu se zákony většiny zemí. Nový dron obou společností by se měl na trhu objevit již začátkem roku 2016, cílen by měl být na podnikovou sféru. Zatím není jasné, zda bude mít nový dron souvislost s Androidem. Spousta takových modelů se ale již dnes prodává.

zdroj: androidheadlines.com

 

Komentáře

Faktuzmetedmegamocinkystvete

Faktuzmetedmegamocinkystvete

25.7.2015 9:24

Ach bože, díky těmhle hloupým nápadům se fakt něco stane. Sony bylo slušné snad jen ve výrobě kazet v 80′ letech. Společnost už by to konečně mohla vzdát

FoneX

FoneX

25.7.2015 9:35

Obucejny rc model… Na internetu jich je spousta a ty quadracoptery, hm… Ohromna sranda, si poridte vrtulnik, vypada to lip a je to to sami, jen tu prevazne udrzujete ve vzduchu a nic vic… Kdochce ovladat neco ve vzduchu a necp stim ukazovat, co dokaze clovek, tak si poridte letadlo, stim se da zaradit. Btw, stupidni oznaceni “dron” je to radio control, rc mode

Biri

Biri

25.7.2015 9:44

Jo, ale místo abych za drona dal 8tis, tak za stejného od sony sam 30 minimálně.. Protože bude ten nápis “Sony”

Akebono

Akebono

25.7.2015 15:24

Přátelé, již dlouho pasivně sleduji tento web, ale prosím, co je to za exota, ten Faktužatd… ?

Hrbek Vaclav

z aplikace
25.7.2015 18:23

Akebono: je to tady jeden zmala inteligentnich normalne myslicich lidi, bohuzel opravdu jen jeden zmala.

dunco

dunco

z aplikace
25.7.2015 19:16

Hrbek Vaclav:tak pokuď faktužměvadíš je normální, tak se spolu chyťte za ručičky a běžte navštívit nejbližší psychiatrickou léčebnu. Ty jsi zřejmě taky dobrý pako:-).

Zmasterq

zmasterq 0

z aplikace
25.7.2015 22:01

aaaa faktuz se nám vrátil.. :-D baví mě…. a k článku no kdyz bude mít na sobě gopro a naky senzor co mě bude sledovat třeba pomocí SmartWatch když jedu downhill a natočí mě bez toho abych musel tahat mladou sebou na závody tak beru hned..

Andy_S

Andy_S

26.7.2015 7:38

FoneX: Presne to stejne rikam celou dobu. Zadny drone, ale RC model. Aby to byl drone, muselo by to umet litat samo podle preddefinovane trasy v mape (napriklad). Ale v tom pripade je pouzivani v CR (a vetsine EU, ne-li sveta) bez licence nelegalni a postihovane velkymi pokutami :)

xy

xy

z aplikace
26.7.2015 19:01

dunco ses ubožák

RSS (komentáře k článku)