Dnes naposledy hlasujte v anketě Android roku 2012

android_nahled

Dnes je poslední den, kdy můžete využít jedinečnou příležitost a vybrat vítěze o nejlepší telefon a tablet v prestižní anketě Android roku 2012. Náš portál tak pomůže vybrat skutečně ten nejzajímavější přístroj, který je aktuálně na trhu a ještě vám, čtenářům, nabízí možnost vyhrát skutečně exkluzivní ceny.

Mnoho z vás velmi často řeší, jaký přístroj pořídit pro sebe, nebo svým blízkým a najít správné řešení nebývá vždy snadné. Odpovědi tak většina z vás nalézá v těch lepších případech v našich odborných testech, ostatní pak v reklamních katalozích a inzerátech.Právě anketa Android roku 2012 nejen při výběru pomůže, ale navíc ty nejlepší přístroje také ocení. A protože jde o anketu, znamená to jediné, totiž rozhodujícím faktorem je popularita a obliba u vás uživatelů. “My se nesnažíme a ani nechceme konkurovat všelijakým odborným anketám, kterých najde člověk na internetu velké množství. Cílem naší ankety je dát prostor čtenářům nejen našeho portálu a nabídnout jim možnost se vyjádřit k nejnovějším trendům v oblasti Android telefonů a tabletů,” říká šéf projektu Petr Mišák. Sympatickým zpestřením je skutečnost, že každý hlasující je zařazen do slosování o skutečně hodnotné a moderní přístroje, které v letošním roce spatřily světlo světa.

android600

Poslední šance hlasovat, dnes!

Hlasování začalo již 1.11.2012 a právě dnes končí. Po celý měsíc jste mohli hlasovat nejen v České republice, ale také na Slovensku a vybírat v několika kategoriích. Využijte poslední příležitosti, jak ovlivnit hlasování na www.AndroidRoku.cz a vyberte ten nejlepší přístroj podle vás. Za pomoci našich partnerů můžete letos hlasovat již podruhé a díky spolupráci s portálem MojAndroid.sk si hlasování mohou užít i naši sousedé na Slovensku. Zúčastnit se hlasování není nijak těžké. Stačí přejít na stránky ankety, kde najdete veškeré informace a zapojit se do hlasování. Slovenští čtenáři využijí odkaz www.AndroidRoka.sk a hlasovat mohou zde. Naše anketa nabírá na popularitě nejen u čtenářů, ale také u samotných distributorů chytrých přístrojů. My samozřejmě doufáme, že anketa Android roku dodá vítězným telefonům a tabletům u vás čtenářů jistý punc kvality a jistoty dobré koupě. A to je hlavní důvod, proč celou akci pořádáme. Chceme-li vám usnadnit rozhodování při nákupu, musíme vám dát i šanci projevit svůj názor. Nebojte se tedy kliknout a vybrat svůj nejoblíbenější přístroj. Vaše hlasování bude mířit do pěti kategorií, v nichž budete vybírat svého favorita. V královské kategorii TOP Android smartphone vyberete ty nejlepší mobilní telefony na trhu. Android Smartphone pak nabídne možnost hlasování pro modely ve střední třídě. V kategorii Kompaktní smartphone zvolíte svého favorita mezi mobily v cenové relaci do 6000 korun. Vybírat však budete i Android tablet, což v letošním roce bude hodně sledovaná kategorie. Právě končící rok byl Android tablety skutečně královským obdobím, objevila se celá řada hodně dobrých i zajímavých přístrojů a modelů. V kategorii Android inovace pak dáte hlas takovému přístroji, o němž si myslíte, že přinesl uživatelům velkou dávku inovace.

Partneři ankety

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)