Digitální pero k HTC Flyer se v USA bude prodávat zvlášť

htc-logo-1

Ve včerejší aktualitě Stáhněte si uniklé tapety a manuál k tabletu HTC Flyer jsme uvedli, že tzv. “digitální pero” bude součástí balení. Nakonec to ale bude trochu jinak – HTC Flyer Digital Pen se někde bude prodávat samostatně jako příslušenství. Podle informací serveru Android and Me bude “pero” v USA v obchodním řetězci Best Buy prodáváno za 79,99 amerických dolarů (cca 1300 Kč) a v evropském v oficiálním e-shopu s příslušenstvím k HTC je nabízeno za 49,99 euro (cca 1200 Kč).

To, že pero nebude součástí balení tabletu s WiFi připojením, se vědělo, nicméně předpokládalo se, že verze s 3G, která by měla do Evropy přijít v červnu, by ho mohla obsahovat.

K tématu se nakonec vyjádřilo i PR oddělení HTC, které celou “kauzu” rozlousklo: potvrdilo, že HTC Flyer Digital Pen se bude na americkém trhu prodávat samostatně. Naopak v případě evropské verze bude součástí balení. Každý zákazník v USA, který plánuje na nákup WiFi HTC Flyer, se s největší pravděpodobností bude muset rozhodnout, zda investuje ještě dalších 80 dolarů, protože HTC Scribe je to, co zásadně odlišuje tento tablet od ostatních. Vezmeme-li v úvahu, že samotný tablet přijde na 500 dolarů (8300 Kč), pak je otázkou, zda uživatelé nesáhnou po levnějších variantách s Honeycombem a větším displejem.

Zdroj: Android and Me.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)