Další únik fotek HTC One 2 (M8) ukazuje detail druhého foťáku a tlačítka na obrazovce

htc_one_2_m8_ico

Ve středu jsme informovali o uniklé fotografii, údajně zachycující zadní stranu příští vlajkové lodi společnosti HTC, známou zatím pod kódovým označením M8 (viz aktualita Honzy Dolejše Telefon HTC One 2 (M8) vyfocen – One se dvěma fotoaparáty?). Včera se na webu objevily další snímky, na kterých je tentýž telefon vyfocen poněkud detailněji, byť samotná kvalita obrázků není příliš vysoká. Na fotkách je vidět optika druhého fotoaparátu a softwarová tlačítka na displeji (i o těch jsme v minulosti informovali).

První fotografie ukazuje detail druhého fotoaparátu, který je umístěn (při standardním uchopení) nad původním objektivem (původně se spekulovalo o tom, zda druhý otvor nebude určen čtečce otisků prstů). Dále můžete vidět duální LED blesk, o kterém jsme slyšeli již dříve.

HTC M8: detail druhého fotoaparátu HTC M8: detail druhého fotoaparátu

Na druhé fotce jsou k vidění softwarová tlačítka na displeji, ke kterým se HTC rozhodlo pravděpodobně proto, aby mohlo zvětšit displej bez nutnosti výrazného zvětšení vnějších rozměrů telefonu. Je jasné, že použití softwarových tlačítek, jež dosud byla doménou Nexusů, rozdělí fanoušky HTC na nesmiřitelné tábory.

HTC M8: softwarová tlačítka na displeji HTC M8: softwarová tlačítka na displeji

Tyto dva úniky vypadají poměrně věrohodně, neboť potvrzují všechny dosud známé informace a korespondují s dříve uniklým obrázkem. Podle dalších dosud známých informací bude mít HTC One M8 pětipalcový displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz, 2 GB operační paměti, grafický čip Adreno 330, to vše Android 4.4 KitKat.

HTC M8: předchozí uniklý snímek HTC M8: předchozí uniklý snímek

Zdroje: Android and Me, NWE a Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)