Další možnost, jak si vyzkoušet WP7 na svém Androidu

WP7

Možná již znáte povedený launcher s prozaickým názvem Launcher 7, imitující prostředí Windows Phone 7, a pokud jej neznáte, můžete se těšit již v pondělí na podrobný článek o něm od kolegy Honzy Dolejše. My se ale dnes podíváme na další možnost, jak si vyzkoušet prostředí Windows přímo ve vašem Android telefonu. Jediné, co musíte udělat, je navštívit speciální webové stránky Microsoftu prostřednictvím webového prohlížeče v telefonu. Během chvíle se v prohlížeči vykreslí známé rozhraní METRO, vše je plně funkční a vy tak budete moci podniknout krátký exkurs do hlubin systému Windows Phone 7.

Vypadá to na zajímavou marketingovou akci, Microsoft přímo běsní, když vidí, jak se Googlu daří při prodejích systému Android. Myslím si však, že nebude mnoho lidí, kteří by po takovém vyzkoušení WP7 okamžitě běželi do obchodu se záměrem zakoupit si telefon s tímto systémem. Za pokus to však stojí, takže zkoušejte a podělte se s námi o názory v komentářích.

 

Zdroj: LandOfDroid

 

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)