Čtyři hry za cenu, kterou si řeknete? Zkuste The Humble Bundle pro Android

Výstřižek

Určitě někteří z vás znají tento sympatický projekt. Pokud ne, pak vězte, že The Humble Bundle je projekt vývojářů indie her, kteří zde nabízejí své hry za cenu, jakou si sami určíte. Je jedno zda zaplatíte jeden, pět nebo sto dolarů. Záleží čistě na vás, kolik chcete vývojářům za jejich hru zaplatit. Navíc si můžete zvolit jaká část vámi zaplacených peněz půjde přímo vývojářům, na charitu a na další rozvoj projektu.

Výstřižek

Dříve byly nabízené hry pouze pro PC platformu, ale nyní se dočkali i uživatelé Androidu. Konkrétně se jedná o tyto hry: EDGE, Anomaly Warzone Earth, Osmos, a když zaplatíte víc, než průměrnou částku (v době psaní zprávičky se průměrná zaplacená částka pohybovala lehce nad pěti dolary), tak dostanete i World of Goo. Navíc všechny 4 hry si můžete stáhnout i pro Windows, Mac a Linux, můžete si je aktivovat na Steamu, a dokonce si můžete ke každé hře stáhnout soundtrack. Balíček najdete zde: www.humblebundle.com

Humble Bundle for Android Mac Linux and Windows

Humble Bundle for Android Mac Linux and Windows

Samostatně by vás hry vyšly skoro na 300 Kč a to jenom pro Android. Pro ostatní platformy by to bylo ještě mnohem více. Pro nainstalování her musíte mít povolenou instalaci aplikací z cizích zdrojů a stáhnout si je můžete z odkazu, který vám po zaplacení přijde na mail. Vše je detailně vysvětleno ve videu níže.

How To Install Your Humble Bundle Android Apps

How To Install Your Humble Bundle Android Apps

Nabídka trvá až do 14. února.

PS: U The Humble Bundle bývá dobrým zvykem v průběhu akce přidávání dalších her (které jsou samozřejmě dostupné i těm, co si balíček koupili už dříve), tak uvidíme, čím nás autoři překvapí tentokrát :).

PPS : Berte na vědomí, že pokud zaplatíte velmi malou částku (např. 1 dolar a méně), tak  k vývojářům se z této částky dostane velmi málo, nebo vůbec nic (v extrémním případě budou muset dokonce nákup dotovat), protože všechny peníze skončí u PayPalu či u ostatních provozovatelů platebních platforem.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)