Menu

Čtyři hry za cenu, kterou si řeknete? Zkuste The Humble Bundle pro Android

Určitě někteří z vás znají tento sympatický projekt. Pokud ne, pak vězte, že The Humble Bundle je projekt vývojářů indie her, kteří zde nabízejí své hry za cenu, jakou si sami určíte. Je jedno zda zaplatíte jeden, pět nebo sto dolarů. Záleží čistě na vás, kolik chcete vývojářům za jejich hru zaplatit. Navíc si můžete zvolit jaká část vámi zaplacených peněz půjde přímo vývojářům, na charitu a na další rozvoj projektu.

Dříve byly nabízené hry pouze pro PC platformu, ale nyní se dočkali i uživatelé Androidu. Konkrétně se jedná o tyto hry: EDGE, Anomaly Warzone Earth, Osmos, a když zaplatíte víc, než průměrnou částku (v době psaní zprávičky se průměrná zaplacená částka pohybovala lehce nad pěti dolary), tak dostanete i World of Goo. Navíc všechny 4 hry si můžete stáhnout i pro Windows, Mac a Linux, můžete si je aktivovat na Steamu, a dokonce si můžete ke každé hře stáhnout soundtrack. Balíček najdete zde: www.humblebundle.com

Samostatně by vás hry vyšly skoro na 300 Kč a to jenom pro Android. Pro ostatní platformy by to bylo ještě mnohem více. Pro nainstalování her musíte mít povolenou instalaci aplikací z cizích zdrojů a stáhnout si je můžete z odkazu, který vám po zaplacení přijde na mail. Vše je detailně vysvětleno ve videu níže.

Nabídka trvá až do 14. února.

PS: U The Humble Bundle bývá dobrým zvykem v průběhu akce přidávání dalších her (které jsou samozřejmě dostupné i těm, co si balíček koupili už dříve), tak uvidíme, čím nás autoři překvapí tentokrát :).

PPS : Berte na vědomí, že pokud zaplatíte velmi malou částku (např. 1 dolar a méně), tak  k vývojářům se z této částky dostane velmi málo, nebo vůbec nic (v extrémním případě budou muset dokonce nákup dotovat), protože všechny peníze skončí u PayPalu či u ostatních provozovatelů platebních platforem.

 

Komentáře

william.riker

william.riker

1.2.2012 8:54

Koupeno, super nabidka, jen mam dotaz:
1) stahnu apk a naistaluju
2) je pak moznost pres market aktualizaci? nebo je to proste apk a market si mysli ze sem to enkoupil

diky W.

M.1.K

M.1.K

1.2.2012 9:20

ta 2) by mě taky zajímala ale myslím, že když to stáhneš takhle mimo tak určitě aktualizace přímo přes market nepůjdou. Pak už je asi na autorovi, jestli aktualizuje link ke stažení…

Pitel

Pitel

1.2.2012 10:13

Ne, s Marketem se to nespoji. Stezujte si Googlu, ze nemaji podporu pro neco jako promo kody (jako to ma treba Steam). Ale HIB ma ve zvyku aktualizace dodavat, takze staci se obcas podivat na tu stranku z PC, a pod hrami vidite datum posledni aktualizace. Zrovna koukam ze Osmos a EGDE byly dnes aktualizovane.

Stepaan

Stepaan

1.2.2012 16:34

Škoda, že jsem si před časem všechny hry (kromě Edge) koupil sólo :-D Osmos, Warzone i Goo jsou opravdu hodně dobrý hříčky…

Igoreso

Igoreso

1.2.2012 22:19

koupeno za 6 :)
super akce

Igoreso

Igoreso

3.2.2012 20:40

Jen teda škoda tech aktualizací… že nejdou na Androidu a nevím jaká verze je na stránkách k stažení..

M.I.K

M.I.K

6.2.2012 11:41

Pitel: tak aspoň že to aktualizovat jde, díky za info, určitě koupím :-)

Bradley

RSS (komentáře k článku)