Menu

Chladnou hlavu – nový e-book pro Android

Rádi na svém androidím přístroji pročítáte zábavné texty, které zpříjemní vaši cestu? Potom by vás mohla zajímat aplikace Chladnou hlavu, díky které si můžete kdekoliv na cestách pomocí svého androdího přístroje pročítat povídky a příběhy od autora Jiřího Charváta, který stojí za povídkovým cyklem Chladnou hlavu. Kromě titulního povídkového cyklu nabízí aplikace také sbírku netradiční poezie a kompletní vaginálně-existenciální komiks Qejci, jehož nové epizody se k vám přikutálejí takřka každý týden.

Chladnou hlavu
Jan Gruncl
Verze1.0.1 (4. 3. 2013)
Velikost3,6 MB
2.2+


Zdarma

 zdroj: Google Play

 

Komentáře

Miroslav Šiler

5.3.2013 23:02

Aplikace je sice zdarma, ale zobrazi jen pet poslednich komixu/povidek/basnicek. Pote nekompromisne vyzaduje zaplatit (o cemz se autor aplikace neobtezuje zminit). A to je vzhledem k bezplatne dostupnosti ebooku jak s povidkami, tak s poezii trosku nestastne reseni. Moznost nechat prispevek na dobrovolnem rozhodnuti uzivatele by byla mnohem prijemnejsi..

Jan Gruncl

Jan Gruncl

6.3.2013 0:24

Je to o moznosti volby. Tvurcem vetsiny tech ebooku jsem rovnez ja, takze me tesi, kdyz je lidi vyuzivaji, byt za cenu snizeneho komfortu :-).

LSI

LSI

6.3.2013 8:49

Velká pochvala autorovi za smysl pro humor. Bohužel taky mě zklamal pojem “zdarma” . Chápu, že nejspíš něco stál vývoj aplikace, ale když na webu jsou povídky přístupné všechny (natož komplet v PDF) tak mě trochu překvapil tento “krok zpět” .Přiznál se nezkoumal jsem o jakou částku se jedná, protože google peněženku nepoužívám.

Johny_G

Johny_G

6.3.2013 9:06

To já si dávám pozor, abych aplikaci nemarketoval jako zdarma, protože to není pravda. Bohužel, Google Play takto s in-app purchases pracuje. Na některých jiných platformách je to řešeno šikovněji. Každopádně platba je především za aplikaci, ne za obsah (který je k dispozici v několika formátech), a stojí 29 Kč. Měla být rovnou placená, ale chtěl jsem dát náhodným kolemjdoucím alespoň ochutnávku, aby nekupovali zajíce v pytli :-). Za standardních 15 minut pro refundaci se nedá do povídek dost dobře začíst.

Jirka

Jirka

6.3.2013 10:16

Nebylo by od veci kdyby publikovatele aplikacek (kdyz uz to nedela google nejak automatizovane) alespon napsali ze jejich vyplody pouzivaji in-app billing. Zdarma je zdarma ne? To je bordel v tomto state :-).

Johny_G

Johny_G

6.3.2013 11:08

To je tam přeci napsané při instalaci, nemělo by to být překvapení :-). Ale já to do toho popisku klidně dám.

Michvolka

Michvolka

11.3.2013 14:58

Mě se to líbí, sice Chladnou hlavu znám taky nazpamět i pozpátku, ale pokud si budu chtít někdy počíst, tak dám pořád radši 29 Kč za kvalitní aplikaci, než abych si zadarmo spustila appku, která mi otevře prohlížeč, na to nepotřebuju ikonu v mobilu, to můžu udělat sama.

Koneckonců, když už jsme u toho, když zalovím v moři nezávisle (tzn. jedinci a bez reklam) vyvíjených aplikací v ČR a podívám se na ty, které jsou zdarma, tak je mi až trapně – hlavně všechno zadarmo a je jedno, jakou to má kvalitu nebo jestli je to vůbec k něčemu, hlavně že jsem udělal super kauf a mám to ZADARA! Jsem ráda, že taky někdo vyvíjí dobré aplikace.

RSS (komentáře k článku)