Chceš HTC One? Přijď do Prahy na RoadShow a může být tvůj

DSC05862-650×432

Od pražské RoadShow už nás dělí necelý týden a je se opravdu na co těšit! Kromě armády těch nejlepších přístrojů se systémem Android, spousty fanoušků a jedinečného programu jsou pro návštěvníky připraveny také soutěže. O co budeme hrát tentokrát? Můžeme prozradit, že soutěžních cen bude více. Jednou z nich je skvělý smartphone HTC One, o kterém se v sobotu bude hodně hovořit a stejně tak si jej můžete osahat a vyzkoušet. A jeden z vás si tento přístroj odnese domů!

highres-htc-one-front-and-back_1361525134

Letošní vlajková loď společnosti HTC se skutečně vytáhla. Zaujme především brilantním zpracováním, hliníkovým tělem, skvělým Full HD displejem a vysokým výkonem. Čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 a 2GB RAM paměť tvoří kombinaci toho nejlepšího hardwaru, který je na trhu. Luxus, elegance a vysoký výkon. To je nový HTC One. Detailně jsme jej pro vás otestovali v samostatné recenzi HTC One – kovový vyzyvatel Samsungu Galaxy S4 [recenze].

Pražská RoadShow startuje již tuto sobotu 15. 6. První RoadShow již máme za sebou – dočkali se brněnští návštěvníci (a samozřejmě ti z bližšího okolí :)). Jak to na první RoadShow vypadalo? Rozepsali jsme se o tom v samostatném článku Android novinky a soutěže zatřásly Brnem – Android RoadShow Brno 2013 (shrnutí).

Neváhejte se registrovat a navštivte pražskou RoadShow! Vstupné je zdarma.

reg

Již zítra si prozradíme, jaký další přístroj čeká na jednoho z vás. Je se na co těšit!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)