[CES 2012]: Lenovo & Intel – nový smartphone s Atomem

ces_2012_new_large

Lenovo má v plejádě svých zařízení další smartphone – K800. Dnes jej oficiálně představil Paul Otellini, který také naznačil úzkou spolupráci Lenova a Intelu. V novém Lenovu K800 bude tikat Intel Atom Z2460, o kterém jsme psali dnes ráno. Lenovo s Intelem tvrdí, že se jedná o nekompromisní splynutí silného výkonu a nízké spotřeby. V komentářích jste vy, vážení čtenáři, dali jasně najevo, že jste značně skeptičtí k propagacím nového Atomu. Nejste samozřejmě sami, ale ostatně nám nezbývá nic jiného, než čekat a pozorovat. Je to nová platforma, která bude mít jistě mnoho dětských nemocí, jen čas ukáže, jak si na tom za běžného provozu Atom stojí. O Lenovu K800 víme prozatím následující:

  • 4,5″ TFT displej s rozlišením 720p.
  • 8Mpx. fotoaparát s dvěmi diodami

XECth

Prodej startuje ve druhém čtvrtletí v Číně, zprávy o distribuci do dalších zemí zatím žádné nejsou. Záleží, jak moc bude model úspěšný ve své domovině.

Lenovo K800 Medfield phone | The Next Web

Lenovo K800 Medfield phone | The Next Web

[via AndroidPolice]

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)