Android Wear 2.8 vychází v těchto dnech na chytré hodinky. Co je nového?

android-wear-2-8-aktualizace

Dny, kdy Google přidával nové funkce do Android Wear hodinek jednou za dlouhou dobu jsou u konce. Nyní už dokáže dostat novinky do chytrých hodinek přes aktualizaci aplikace Android Wear. Takto jsme mohli vidět již několik aktualizací, nyní se dostalo na verzi Android Wear 2.8. Co je v ní nového?

Android Wear 2.8 přináší úpravu notifikací a tmavší grafický kabát

Společnost Google již také vydala seznam změn. Mnoho položek v ni ale nenajdeme, což právě ukazuje to, že Google vydává menší aktualizace, než aby například jednou ročně vyšla velká s mnoha změnami. Tentokrát jsou změny dvě.

V první řadě se upravil způsob, jakým fungují notifikace. Vylepšit se mělo rozložení, které nyní zobrazuje více zpráv zároveň. Druhá novinka by mohla vylepšit výdrž baterie. Vzhledem k tomu, že většina chytrých hodinek s Android Wear má OLED displej, tak použití černého grafického tématu může přinést mírně vyšší výdrž na jedno nabití. A právě černá barva se nově v hodinkách objevuje mnohem častěji, Google také říká, že se zlepší čitelnost.

Aktualizace se postupně rozšiřuje, zatím ji ale obdrželo poměrně malé množství uživatelů, proto nejsou k dispozici ideální fotografie, ani případně jiné nezdokumentované změny.

Wear OS by Google Smartwatch (was Android Wear)
Wear OS by Google Smartwatch (was Android Wear)

Máte Android Wear hodinky? Obdrželi jste již novou aktualizaci?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)