Android RoadShow na Slovensku již tuto sobotu!

Telekom-Android-Roadshow-2013-logo

Stejně jako čeští milovníci systému Android se dočkají i naši sousedé na Slovensku – náš partner, portál MojAndroid.sk, pořádá stejnojmennou akci Android RoadShow na území Slovenska. První setkání se plánuje již na tuto sobotu 27. dubna, kdy se slovenští fanoušci sjedou do Košic do hotelu Double Tree by Hilton.

Telekom-Android-Roadshow-2013-logo

K vidění bude spousta novinek v oblasti mobilních přístrojů se systémem Android, nabitý program přednášek a prezentací a hlavně – jako jedni z prvních si budete moci osahat přístroj Samsung Galaxy S4, HTC One či Xperia Z,  Xperia Z Tablet a Asus PadFone 2. Návštěvníky neminou ani atraktivní soutěže – model Xperia Z navíc získá vítězka (či vítěz :))) Miss Android RoadShow 2013.

Telekom-Android-Roadshow-2013-produkty

Program

roadshow

Slovenská RoadShow v 6 městech

Stejně jako v České republice i slovenský tým Android RoadShow navštíví 6 měst dané země – Košice, Žilina, Bratislava, Prešov, Banská Bystrica a Nitra.

Telekom-Android-Roadshow-2013-mapka-KE

Neváhej a registruj se – vstup je zdarma!

Co je na Android RoadShow nejlepší? Že i když se jedná o zcela výjimečnou akci, návštěvníka nestojí vstup ani korunu (či spíše cent). Důležité je se však zaregistrovat na adrese www.androidroadshow.sk.

Telekom-Android-Roadshow-2013-header

Partneři akce

Telekom-Android-Roadshow-2013-partneri

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)