Android RoadShow 2012 v Českých Budějovicích již tento víkend

map

Naše pouť městy s androidími miláčky pokračuje. Tentokrát zavítáme do Českých Budějovic, kde se již tuto sobotu (25. 8. 2012) můžete těšit na přehlídku nejnovějších androidích zařízení a spoustu užitečných informací ve formě přednášek. Celou akci budou hostit prostory kongresového centra ArtIGY. A na co se tentokrát můžete těšit?

a338d83be44dbf623f3a61970ab66b8a_03496

Cílem naší akce je uspořádat sraz androidích nadšenců, kteří se chtějí podívat na nejnovější přístroje, dozvědět se o tomto systému něco víc a vyhrát hodnotné ceny. K vidění bude spousta  zařízení od předních výrobců, nebude chybět také supertablet Nexus 7 a multimediální centrum Nexus Q, které nám zapůjčila společnost Inmite. Ve volných chvílích budete mít čas potkat také redakci Světa Androida, kteří Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a navíc si díky nim budete moci zaskotačit s kvadrokoptérou Ar.Drone 2 a hyperkoulí Sphero.

IMG_1003

Hlavním partnerem této akce se stala společnost Samsung, která si pro Vás připravila také hodnotné ceny v soutěži, a celá jedna přednáška bude věnována produktům a službám Samsung. Petr Nálevka Vám ve své prezentaci ukáže, jak ze svého přístroje vytáhnout maximum, doplní ho Petr Mazanec svou prezentací, kde se dozvíte vše o technologii NFC. Po přestávce na oběd nám Igor Staněk ukáže, co vše dokáže výkonný čip Nvidia Tegra 3 a nemůže chybět ani přehlídka zajímavých aplikací od Petra Mišáka. Celý program RoadShow bude zakončen závěrečným vyhlášením výherců a volnou zábavou.

ars_small

Registrace

Kapacita míst na sezení je u každé Android RoadShow omezena, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve. Registrace je úplně zdarma.

reg

Oficiální stránky Android RoadShow 2012

Další informace a možnost registrace můžete najít na oficiálním webu Android RoadShow 2012. Můžete zde sledovat novinky nebo třeba aktuální počet registrovaných účastníků, který již překročil hodnotu 2 000.

ARS

Partneři

partner

 

Celá redakce se na Váš do Českých Budějovic těší, tak neváhejte a doražte také!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)