Android komiks – temný svět

android_komiks_nahled

Občas je potřeba zdvihnout hlavu od všech těch technických věcí a udělat něco jen tak pro zábavu. Naposledy, když jsme vám letmou ochutnávku kreslených postaviček publikovali na sociálních sítích, setkal se Android komiks s velmi pozitivním ohlasem, a tak jsme si řekli – proč neudělat další? Dokonce jsme měli to štěstí, že Honzovi, který ho pro nás nakreslil, nedošly nápady, ani chuť malovat. Jediným cílem tohoto Android komiksu je bavit se, nehledejte v tom nějaké skryté poselství nebo interpretaci názorů redakce :). To, zdali se nám to povedlo a zdali budeme v našem Android komiksu pokračovat, je jen na vás.

Budeme rádi za jakoukoliv reakci do komentářů, popřípadě rovnou sdílení. Ti z vás, kteří nám do redakce (info”zavináč”svetandroida.cz) pošlou tip/scénář na pokračování Android komiksu, se ho třeba příště mohou dočkat v kreslené podobě.

Android komiks – Android temný svět :)

Android komiks Android_komiks_2

Být či nebýt? Pokračovat, či nechat být?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (39)