Android KitKat a Sony Xperia Z? Možná již v březnu

xperia-z-black

Současný TOP model společnosti Sony představuje vodotěsný telefon Xperia Z1. Jaká byla předchozí vlajková loď? Pokud hádáte Sony Xperia Z, pak máte pravdu. Tento přístroj je na trhu už nějakou dobu a zcela jistě jej vlastní spousta uživatelů, kteří dychtivě vyhlížení nejnovější verzi systému Android s označením KitKat. Dobrou zprávu přinesl polský operátor, který uvedl, že bychom se vydání KitKatu mohli dočkat již na přelomu února a března. Podobně by na tom mohla být zařízení Xperia ZL, Xperia ZR a velmi oblíbený tablet Xperia Z.

xperia-z-black

A vlajková loď Xperia Z1? Ta rovněž KitKat ještě na svou palubu nedostala, ale očekává se, že se tak stane velmi brzy. Logicky by k tomu mělo dojít před uvolněním KitKatu na Xperii Z, takže očekáváme aktualizaci tento měsíc. Doufáme, že nás společnost Sony nezklame a uživatelé si skutečně budou moci vychutnat novinky z nejnovějšího Androidu již velmi brzy.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)