Android Devcamp – můžete se registrovat!

htc-logo-1

Android Devcamp je otevřená konference určená vývojářům aplikací pro mobilní operační systém Android. Mezi přednášejícími se objeví přední čeští vývojáři aplikací pro Android. Konference se bude konat v sobotu 21. 5. 2011 cca od 9 do 18 hodin v Národní Technické Knihovně v Praze (Ballingův sál). Všechny podrobnosti o průběhu celé konference jsou zveřejněny na oficiálních stránkách aDevCamp.cz, předběžný program konference naleznete zde. Web SvětAndroida.cz je mediálním partnerem akce.

Před několika okamžiky byly otevřeny registrace pro širokou veřejnost, proto pokud máte zájem konferenci navštívit, neváhejte a registrujte se, volných míst už příliš nezbývá. Základní vstupné činní 444 Kč, pokud jste autory nějaké aplikace v Android Marketu, máte nárok na 50% slevu. Objednat si můžete také tričko z akce. Registrujte se zde: http://www.adevcamp.cz/registrace.html

Na Android Devcamp bude v neděli navazovat programátorský Hackathon, proto při registraci organizátorům v příslušném políčku uveďte, zda se také zúčastníte.

Na viděnou na konferenci se těší tým SvětAndroida.cz

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)