Android 5 dostane také Sony Xperia C3 a T2 Ultra

4_Xperia_C3_White_Design

Jak jsme vás již informovali, společnost Sony uvolnila aktualizaci na systém Android 5 Lollipop pro své přístroje řady Z včetně modelů Compact a tabletů. V té době se zdálo, že se s nasazením nejnovějšího systému Android pro další přístroje od Sony nepočítá. Tato skutečnost se ovšem mění a již nyní máme oficiálně potvrzeno, že se systému Android 5.0 Lollipop dočkají také majitelé telefonů Sony Xperia C3 a Sony Xperia T2 Ultra. Oba přístroje zapadají svou výbavu spíše do střední třídy – nabídnou totiž čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 a 1GB RAM paměť. Datum zveřejnění a uvolňování aktualizace pro zmíněné přístroje dosud nebylo potvrzeno a zveřejněno. Doufáme, že se uživatelé dočkají co nejdříve.

Android 5.0 Lollipop pro Sony Xperia C3 a T2 Ultra dorazí

Sony-Xperia-T2 Android 5

A další přístroje od společnosti Sony? Prozatím oficiálně tato japonská společnost nic neprozradila, ale naděje umírá poslední. A obzvláště nyní, když se dva z přístrojů střední třídy Lollipopu dočkají, jsou šance poměrně velké.

zdroj: blogs.sonymobile.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)