Aktualizace YouTube přidává šikovné tlačítko do notifikační lišty

youtube hlavni

Google umístil ikonku zvonku do obrazovek kanálů na YouTube již loni v létě. Ikonka slouží k tomu, aby vám u zvolených kanálů přišla notifikace ve chvíli, kdy na kanálu přibude nové video. Na video jste se mohli buď okamžitě podívat a nebo notifikaci jednoduše „zahodit“ a na video zapomenout. Nyní ale přibývá možnost, která mnoha uživatelům hodně dlouho chyběla – označit video jako „přehrát později“ přímo z notifikace.

Pokud si tedy chcete nechat nové video na později, například až přijdete domů z práce nebo ze školy, je nyní jednoduché ho označit tímto tlačítkem, přičemž později najdete video právě v playlistu „přehrát později“.

Druhou novinkou je také tlačítko, dokonce sousedící s tím prvním. Je jím ikonka pro vypnutí upozornění. Na jedno tapnutí tak můžete zrušit zasílání notifikací od konkrétního YouTube kanálu. Otázkou na dlouhé debaty však zůstává, zda právě toto tlačítko je tou nejlepší volbou. V každém případě je jasné, že mnoho uživatelů právě toto tlačítko využije, protože notifikace na každé nahrané video kanálu může být značně otravné.

A pokud ještě neodebíráte náš YT kanál, měli byste začít. Najdete na něm první pohledy na nejnovější Androidy, video recenze a další naše videa, která pro vás točíme.

Zdroj: AP

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)