Sony Ericsson Xperia X3 v listopadu jako X10?

Sony odmítá spekulace o prodeji své mobilní divize

Xperia X3, první Android od tradičního výrobce mobilních telefonů Sony Ericssonu, se oficiálně představí zřejmě již v listopadu.

Tato informace se jako první objevila na internetových stránkách Softpedia.com, upozornil na ni ale až oficiální twiiter kanál Ericsson Labs. Konference představující nejvyšší model řady Xperia by měla přijít někdy začátkem listopadu, tedy za necelý měsíc.

ericsson_labs_xperia_x3

Xperia X3 je také znám pod kódovým označením Rachael, již dříve se objevily i první specifikace telefonu. Celý telefon by měl pohánět v poslední době (Motorola Droid, Acer Liquid A1) neustále zmiňovaný 1GHz procesor Qualcomm Snapdragon. Displej Xperie nabídne 4.0″ WVGA dotykový displej s rozlišením 480×800 pixelů. Překvapením by mohl být 8.1 MPx fotoaparát s autofocusem. Pro hudbu X3 nabídne 3.5mm audio konektor, data a nabíjení obstará microUSB konektor.

Last week I talked to people from Sony Ericsson. I have the device in my hands and just had to play them. The device is certainly not called the X3, but (probably) the X10 *. The release will in the first 8 weeks of 2010. The software is not completely finished, but it is an Android with its own skin from Sony Ericsson. The specs on the internet as already existed beat.

Přeloženo, uživatel Sjef Sjef na fóru Tweakers.net

Podle neoficiálního zdroje blízkého Sony Ericssonu by se X3 měla prodávat pod označením X10, zřejmě kvůli zachování linie X1-9 pro telefony s operačním systémem Windows Mobile. Pro Android by tak mohla být rezervována řada X10-∞(?).

Telefon by se podle informací mohl poprvé objevit na trhu v prvním kvartále roku 2010 (během prvních osmi týdnů). Na internetu se již objevila i reálná fotografie telefonu.

sony-ericsson-xperia-x3-announcement-in-november-31 První reálná fotografie Xperie x Androidem

Render Xperie, který koluje po internetu již několik měsíců Render Xperie, který koluje po internetu již několik měsíců

Zdroj: Androidarena.com


archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
IMG_8081

Recenze Sony Ericsson Xperia Arc

Telefony Tomáš Očadlý Tomáš Očadlý
8 min. uložit na později

Komentáře (6)