Vyhlášení vítěze soutěže o Samsung Galaxy Tab 10.1

soutez-galaxy-tab-101

Celý týden jste lovili na webu SvetAndroida.cz kódy v naší soutěži o Android tablet Samsung Galaxy Tab 10.1. Soutěž to nebyla lehká a vyžadovala opravdu velkou dávku trpělivosti, dobrý postřeh a špetku štěstí. Všichni lovci soutěžních kódů už jistě netrpělivě čekají na výsledky, ze kterých se dozví, kolik bodů se jim podařilo za celý týden nasbírat. Ten nejlepší si domů odnese tablet na systému Android, kterého se bojí i samotný Apple :).

Výhercem tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 se stává

  • Tomáš Kroupa s 979 body

106485_GT-P7500_ADImage_Large

Výherci gratulujeme.

V minulé soutěži se Samsungem, kde jste taktéž sbírali soutěžní kódy, jste projevili zájem dozvědět se, jak dopadli i ostatní soutěžící. Velice si Vašich námětů vážíme, a proto přikládáme seznam jmen a bodů ostatních lovců, kterým tablet unikl jen o vlásek.

Další a již nevýherní místa obsadili

  • Zermegh Ján s 969 body
  • Tomáš Hudeček s 962 body
  • Lukáš Černý s 940 body
  • Jan Havel s 916 body
  • dalších 50 soutěžících a jejich body najdete zde

Věříme, že jste se u této netradiční soutěže dobře pobavili a při hledání indicií na sociálních sítích poznali spoustu nových kamarádů. Ti z Vás, na které se v této soutěži neusmála štěstěna, nebo jim výhra unikla jen o vlásek, nemusí zoufat, jelikož Samsung Galaxy Tab je už běžně k dostání i v České republice.

Ještě jedna dobrá zpráva na závěr. Se soutěžemi ještě nekončíme, ale tentokrát zvolíme lehčí variantu, které se bude moci účastnit opravdu kdokoli. Kdy? No to je zatím tajné, ale bude to brzo :).

Kde a za kolik si můžete Samsung Galaxy Tab 10.1 pořídit se dozvíte z přiloženého grafu.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)