Unikají nové snímky HTC One Max – představen bude pravděpodobně v polovině října

htc-one

Už od poloviny července unikají více či méně ověřené informace o prvním phabletu společnosti HTC, který se bude řadit do hliníkové řady One po bok vlajkové lodi HTC One a její menší varianty HTC One Mini. Dnes zde máme další sadu fotografií, tentokrát uniklých z čínského úřadu pro certifikaci telekomunikačních zařízení. Jedná se o čtveřici fotografií zobrazujících tabletofon ze čtyř stran, chybí pouze fotka horní a spodní hrany, jinak zde máme HTC One Max v celé kráse.

HTC One Max - přední strana HTC One Max – přední strana

V tuto chvíli je téměř jistých jen několik málo parametrů. One Max bude mít 5,9 palcový FullHD displej, 2 GB RAM, stereo reproduktory BoomSound, 4 MPx fotoaparát s technologií UltraPixel a baterii o kapacitě 3 300 mAh. Velkou neznámou je zatím hlavně procesor. Mluví se jak o starší variantě Snapdragon S4 Pro, tak o aktuálních verzích Snapdragonů 600 a 800. Je tedy možné, že bude přístroj představen ve více variantách, jako tomu bylo například u HTC One S. Čínská varianta HTC One Max bude pravděpodobně obsahovat i slot pro druhou SIM. Největší inovací tohoto modelu ale zřejmě bude zatím stále nepotvrzený snímač otisků prstů, který by se měl nacházet na zadní straně pod fotoaparátem.

Představení

Ohledně data představení se zahraniční zdroje rozcházejí, téměř jisté je tedy jen to, že bude přístroj představen v průběhu měsíce října. Aktuálně se jako nejvíce pravděpodobné jeví termíny 15. října 2013 nebo 17. října 2013.

Prohlédněte si další uniklé fotografie HTC One Max v našich starších článcích:

zdroj: TENAA, TalkANDROID, AndroidGuys, Android Community

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)