Twitter testuje sledování oblíbených témat, vyfiltruje, co vás nezajímá

twitter sledování témat

Sociální síť Twitter na začátku tohoto týdne v souvislosti se sportovními tématy oznámila, že chystá novinku, která usnadní sledování vámi zvolených oblíbených témat. Sledování příspěvků týkajících se daného okruhu by pak v budoucnu mělo být stejně snadné, jako sledování příspěvků jednotlivých uživatelů.

Twitter modernizuje: sledování témat a další novinky

Tato možnost je aktuálně testována na Twitteru pro Android zařízení a v plné síle by se měla globálně objevit do konce tohoto roku. Kromě sledování oblíbených témat pak Twitter plánuje uvolnit „filtr“, který umožní umlčet témata, která vás nezajímají. Můžete tak nadále sledovat vámi vybrané uživatele, ve svých příspěvcích však uvidíte pouze relevantní posty.

sledování témat twitter

Twitter se úzkostlivě snaží držet krok s ostatními sociálními sítěmi, jako je Instagram a Facebook. Od začátku roku tak představil celou řadu změn. Již nějakou dobu koketuje s barevným provedením reakcí, které by měly zpřehlednit a usnadnit sledování konverzací. V minulém měsíci pak kompletně změnil design, který se podobá aplikaci, aby uživatelům usnadnil přechod mezi ní a webovým prostředím. Přidal se také nástroj pro vyhledávání ve zprávách a možnost úpravy pořadí fotografií v rámci Tweetu. Změnami se snaží zaujmout a udržet nové potenciální uživatele a nabrat tak na popularitě.

Uvítáte možnost pro sledování oblíbených témat?

Zdroj: CNET

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)