Menu

Twitter usnadní ověření uživatelského účtu

Až dosud bylo získání modré nálepky, značící ověřený účet, poněkud obtížné. Postup, jaký sociální síť požadovala, nebyl „pouhou formalitou“, ale spíše zdlouhavým procesem s nejistým koncem. Nyní ale Twitter oznámil, že vytvořili nový a jednodušší online schvalovací proces v aplikaci sítě.

Ověření Twitter účtu bude konečně snadné

Samotný důvod k ověření je vcelku prostý. Snadno se tím odfiltrují účty patřící opravdovým osobám, od těch falešných a podvodných. A pro celou sortu lidí se ověřené účty staly doslova nutností. Mezi takové patří například prominentní obchodníci, vydavatelství, hudební skupiny, módní ikony, novináři, sportovci, umělci a tak dále.

Ověřený Twitter účet Antonia Banderase

Ověřený Twitter účet Antonia Banderase

 

Zefektivnění verifikačního procesu se tak zdá poměrně logickým krokem a intuitivním tahem. Pohodlí uživatelů nicméně není pro sociální síť jediným cílem. Doufá totiž, že se ověřování účtů rozmůže plošně, přičemž by se mohlo vytvořit větší množství „uživatelských uzlů“, které by každému uživateli umožnily snadněji se spojit s lidmi, které chce sledovat.

Twitter
Twitter
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free

Co si myslíte o snadnějším verifikačním procesu? Necháte si svůj účet také ověřit? A používáte vůbec aktivně Twitter? Napište nám do diskuse své názory.

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

TylerManifesto

TylerManifesto 0

z aplikace
20.7.2016 23:37

Mimo tema: Jak mam natocit obrazovku displeje ale tak aby tam byla napr.kdyz hraju hru hudba i zvuky???

Orbit09

z aplikace
21.7.2016 9:58

TylerManifesto: Stáhnout si takový Screen Recorder, který to umí. Ale je jich hodně, možná i většina.

TylerManifesto

TylerManifesto 0

z aplikace
21.7.2016 21:26

Orbit09: ale tam je nahran obraz bez zvuku ne?Kde jen komentujes a jsou slyset zvuky z okoli nikoliv z mobilu..no zkusim zo

TylerManifesto

TylerManifesto 0

z aplikace
21.7.2016 21:27

RE: posli pls odkaz co myslim…jeste dodam ze to musi jit bez rootu..ten nemam

RSS (komentáře k článku)