Towelfight 2: Vývojář kvůli boji s rakovinou uvolnil svou hrou zdarma, protože nestíhá vývoj

Towelfight-2

Butterscotch Shenanigans mají na svém kontě již několik povedených a zábavných her. Skvělou grafickou práci odvádí jeden z dvojice vývojářů Sam Coster. Nedávno však přišla od Butterscotch nečekaná a nepříjemná zpráva. Sam bojuje s rakovinou. Protože se tím zpomalí vývoj, rozhodli se jako omluvu fanouškům a hráčům změnit cenovku u hry Towelfight 2 na Zdarma.

 

Towelfight 2 Trailer

Towelfight 2 Trailer

 

Jedná se o akční RPG s množstvím nevšedních šíleností. Jako například kouzelné monokly, laserové včely a stádo dalších podivných zvířat, které vám na vaší cestě budou pomáhat. Jedná se o vyváženou hru, kterou je opravdu radost hrát. Pokud chcete více, můžete si věci ve hře také dokupovat skrze in-app nákupy.

 2013-02-28-16.59.55

Co se týče Sama, tón příspěvku na Butterscotch blogu je docela optimistický. Jeho šance jsou vysoké, ale má před sebou pár těžkých měsíců. Všichni přejeme brzké uzdravení, stejně jako jistě každý, kdo toto čtě. Tito chlapíci jsou skvělí a chcete-li utratit za hry nějaké peníze, můžete je utratit v Towelfight 2 a ukázat jim tak svoji podporu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)