TeamViewer je již v Android Marketu

No Image-02

Oblíbená služba pro vzdálené sledování a správu počítače TeamViewer se v únoru dočkala své verze pro Android (více v podrobném popisu s návodem kolegy Karla Kiliána). Nyní už je aplikace dostupná také přímo v Android Marketu, odkud si ji můžete nainstalovat:

hi 256 1 70c424d5ef58b6d9fb4b40878d94c65ffaeffd78
TeamViewer Free
TeamViewer GmbH
Verze 6.0.170 (14. 6. 2011)
Velikost 1,5 MB
1.6+


Zdarma

Na svém nebo cizím počítači pak spustíte plnohodnotný server ze stránek www.teamviewer.com a pomocí zobrazeného ID a hesla se na něj můžete ze svého zařízení s Androidem jednoduše připojit. Obráceně to bohužel nefunguje, i nadále trvá nedostatek Androidu, že bez rootlého telefonu nebo aplikace od výrobce není možné telefon ovládat, pouze si zobrazovat jeho obrazovku (přes ADB, MyPhoneExplorer apod.)

Ovládání je poměrně intuitivní (viz úvodní nápověda), posouvání prstem po obrazovce hýbe s kurzorem relativně, dvojité tapnutí nebo klik na ikonu myši provede skutečné kliknutí pod kurzorem. Gestem pinch-to-zoom (přibližování/oddalování dvou prstů) nebo ikonou lupy a posuvníkem pak jde plynule měnit měřítko. V nastavení lze navíc pro aktivní monitor změnit rozlišení (provede se přímo na spravovaném PC). Proti plnohodnotné verzi klienta ale nelze zobrazit najednou více monitorů, aktivní monitor je potřeba z menu přepnout. Další podstatnou vlastností této aktuální verze TeamVieweru pak má být vylepšená podpora tabletů.

TeamViewer

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
1668761905505008648

Android Market 3.3.11 ke stažení!

Zprávičky Štěpán Víteček Štěpán Víteček
1 min. uložit na později

Komentáře (9)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek