T-Mobile G1 – recenze

746px-T-Mobile_G1_launch_event_2

Velké vypuštění telefonu T-Mobile G1 se blíží (v USA to bude 22. října) a na webu se pomalu ale jistě objevují podrobné recenze zařízení. Na AndroidAuthority můžete najít přehled mnoha recenzí telefonu G1, včetně jejich stručného shrnutí:

Většině testujících se líbí uživatelské rozhraní telefonu, ale nejsou až tak nadšeni hardwarovým designem. Často si stěžují například na chybějící audio jack k připojení sluchátek, nebo “nepodporu” Bluetooth headsetů. Některým se také nelíbí slabý výkon GPS, pár lidí si stěžuje na “nedokonalá” hardwarová tlačítka. To co ale trápí lidi nejvíce je výdrž baterie.” (převzato a volně přeloženo dle AndroidAuthority)

Nic z toho nás ale samozřejmě nemůže odradit od pořízení tohoto prvního androidího telefonu (jehož doručení se už nemůžeme dočkat) – všechny minoritní chybičky v hardware totiž snadno válcují možnosti, které platforma Android přináší ze softwarového hlediska. Já osobně bych se klidně vsadil, že už za pár měsíců bude na Android Marketu tolik aplikací, že si vybere opravdu každý!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)