Stáhněte si uniklé aplikace ze Samsungu Galaxy S5

galaxy-s5-mini-e1394199368493

Mobilní telefon Samsung Galaxy S5 se začne prodávat ve více než 150 zemích za méně než jeden měsíc. Jak již bývá dlouhodobějším zvykem, těsně před oficiálním uvedením do prodeje uniknou na internet aplikace z představené novinky. Za posledním únikem těchto aplikací z Galaxy S5 stojí člen fóra XDA. Zajímá vás, o které se jedná?

leaked-s5-aplikace

Zveřejněny byly instalační balíčky aplikací S Note, WatchON, Gear Manager, Gear Fit Manager, Calculator, S Health, a S Translator. K úspěšné instalaci je nejspíše potřeba nejnovější systém Android 4.4.2 KitKat. Uniklých aplikací si tak zřejmě užijí uživatelé mobilních telefonů Samsung Galaxy S4 a Galaxy Note 3. Není ale vyloučeno, že budou fungovat i na některých starších modelech.

Aplikace jdou nainstalovat jako normální apk balíček, v některých případech se ale může stát, že bude potřeba odinstalovat starší verzi dané aplikace. Tento proces bohužel vyžaduje root práva. Jediný problém hlásí uživatelé XDA u aplikace S Health, která podle všeho správně funguje pouze na zařízení Galaxy S5.

Odkazy pro stažení naleznete zde:

  1. S Note
  2. Samsung Watch ON
  3. S5 Calculator
  4. Gear Fit Manager
  5. Galaxy Gear Manager
  6. S Health (NOT Working)
  7. S Translator

Poznámka: Po otestování na redakčním Galaxy Note 2 nedoporučujeme aplikace instalovat na starší zařízení bez Androidu 4.4.2 KitKat. Nové aplikace přeinstalují starší verzi a následně nepůjdou otevřít. S novějšími modely by problém snad být neměl.

Svět Androida nenese žádnou odpovědnost za případné škody.

Zkoušeli jste aplikace z nového Galaxy S5?

Zdroj: SamMobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)